Мар'яна Дашавець

Досье Мар'яна Дашавець
Адрес: Украина, Киев
Происхождение: Мостиська
Дата рождения:20 Марта
Сайт: offline
Следить за пользователемМар'яна Дашавець родилась 20 Марта неизвестно какого года. Она была рождена в городе Мостиська. Также, мы выяснили, что сейчас она проживает в городе Киев, Украина. Мар'яна придерживается умеренных политических взглядов. В своих религиозных взглядах она указала: "християнка".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Мар'яна о себе:
У перекладі із староєврейського — сумна красуня.

Колір імені — блакитною.

Це дуже товариська, емоційна і неврівноважена натура. Вся енергетика імені Маріана, або Мар'яна, говорить про пристрасність і схильність до душевного надриву. Жінки з цим ім'ям володіють важким характером, дуже примхливі і ніколи неможливо припустити, що їм прийде в голову в наступну хвилину. Настрій у них міняється постійно, і причину вони найчастіше і самі не в змозі визначити. Імпульсна Маріани може мати легший або, навпаки, дуже вибуховий характер — це залежить від виховання, але у будь-якому випадку ці спалахи, пов'язані з хворою самолюбністю, врешті-решт примушують її вчитися тримати себе в руках. Рано чи пізно вона починає розуміти, що ніхто з тих, що оточують не хоче безкарно ускладнювати собі життя конфліктами з нею.

Вона володіє інтелектом високого рівня і чудово розбирається в людях. Особливо добре їй видно недоліки в інших, і її критичні зауваження і колючості можуть дуже боляче ранити. Тому навіть найближчі люди прагнуть зберігати дистанцію у відносинах з нею і випробовують деяку напругу в спілкуванні. Її життя складеться набагато вдаліше, якщо вона перестане шукати винуватих і зловмисних ворогів навколо себе, а повірить, що щастя можна знайти в теплому відношенні до людей. Тоді, можливо, вона зможе направити свою колосальну вольову енергію в плідніше русло і вибере роботу, що відповідає її дійсним інтересам. У такому разі вона може зробити прекрасну кар'єру. Жінки з цим ім'ям дуже талановиті і досягають успіху як художники, музиканти, актриси, дизайнери і перекладачки.

Дуже уважна до своєї зовнішності, ретельно стежить за собою, у неї бездоганний смак і вона незвичайно елегантна. Маріана обожнює чоловіче суспільство, у неї, як правило, багато поклонників, яких вона може свідомо сварити. У браку часто дає чоловікові привід для ревнощів. Ідеальною господинею її не назвеш, але своєрідний стиль і затишок в будинку їй вдасться створити.