Данило Шлапак

Досье Данило Шлапак
Адрес: Украина, Львов
Происхождение: Львів-Рудно
Дата рождения:9 Марта 1992
Скайп: danik000000
Сайт: offline
Следить за пользователемДанило Шлапак родился 9 Марта 1992 года. Он был рожден в городе Львів-Рудно. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Львов, Украина. На вопрос о религии он указал: "християнські". Данило относится к алкоголю нейтрально.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Данило о себе:
Що означає ім'я ДАНИЛО

У перекладі з давньоєврейського означає "Божий суд."

Данило - спокійний і добрий хлопчик. Характером більше схожий на матір. Хворіє мало. Любить рухливі ігри. Товариський, постійно оточений друзями. Данило не виносить неправди, може навіть розлютитися, але відразу швидко відходить і зла довго не пам'ятає. Народжені взимку Данили завжди талановиті й домагаються багато чого в житті. "Осінні" розважливі, трохи егоїстичні.

Освоюють найрізноманітніші професії. Можуть бути інженерами, художниками, підприємцями, кухарями, водіями, будівельниками.

Перший шлюб не завжди складається вдало. Любить дітей, але дружині по будинку ніякої допомоги не робить. Любить проводити час на дачі або на природі. Може захоплюватися риболовлею або полюванням. До їжі байдужий і не буде сваритися із дружиною із приводу несмачного обіду. П'є небагато, але може захопитися картами. Багато уваги приділяє своїм дітям. Стежить за їхнім навчанням, відвідує батьківські збори.

Підходять для шлюбу: Ганна, Любов, Людмила, Ніна, Олеся, Ольга, Поліна, Тамара, Тетяна, Ельвіра.

Менш підходять: Єлизавета, Ірина, Ангеліна, Оксана.

Іменини:
2 січня; 1 березня, 17 березня; 20 квітня; 12 вересня; 4 жовтня; 24 грудня; 

прізвище Шлапак – мають 5 тисяч осіб. Здавалося б, чому слово “шлапак”  заносять до “мукомельних” прізвищ? Та справа в тому, що шлапаком називали млин, побудований на плоті. На ньому мололи зерно, використовуючи силу течії річки.

ФЛЕГМАТИК — спокійний, врівноважений, завжди рівний, наполегливий і впертий трудівник життя. Але йому потрібен час для розкачки, для зосередження уваги, для переключення його на інший об’єкт тощо. За Я.Стреляу: "володіє високою активністю, значно переважаючою над малою реактивністю, малою чутливістю й емоційністю. Його важко розсмішити й засмутити. При великих неприємностях залишається спокійним. Зазвичай у нього бідна міміка, рухи невиразні й уповільнені, так само, як і мова. Енергійний і працездатний. Відрізняється терпеливістю, витримкою, самовладанням. Як правило, він важко сходиться з новими людьми, слабко відгукується на зовнішні враження, інтроверт.

ДЕМОНСТРАТИВНА ОСОБИСТІСТЬ. Вміє привернути до себе увагу, прагне бути в центрі подій. Схильний до авантюризму і витіснення зі свідомості неприємних фактів свого життя. Проявляє надмірну контактність, здатність відчувати партнера, "вживання в роль", підвищену емоційність, егоїстичність. Розвинені фантазія та акторські здібності.