Павло Опанасюк

Досье Павло Опанасюк


polyany.com.ua - мир смартфонов и планшетных пк

Адрес: Украина, Ирпень
Происхождение: Ірпінь
Дата рождения:11 Июля 1983
Скайп: pavelopanasyuk
Сайт: offline
Следить за пользователемПавло Опанасюк родился 11 Июля 1983 года. Он был рожден в городе Ірпінь. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Ирпень, Украина. Павло придерживается умеренных политических взглядов. В своих религиозных взглядах он указал: "///".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Павло о себе:
Краса життя до дрібниць у кожному дотику прохолодного чи теплого... прохолода освіжаючого літнього дощу, що краплина за краплиною торкається обличчя з піднятим вгору поглядом... хода чи біг босоніж з відчуттям тепла зігрітої сонцем землі; у кожному гіркому чи солодкому присмаку... ніжно-соковитої груші чи гіркувато-солодкої кави...

Спочатку спалахує іскорка пристрасті... згодом вона стає схожа на вогник любові... Але цей вогник в одну мить може згаснути, бо в житті часто "дують несприятливі вітри". І тільки взаємна увага, далі щирий і відвертий діалог, що призводить до взаєморозуміння, а потім і взаємної поваги... може захистити вогник любові. І більше того, не варто зупинятися. Адже, можна відкривати все нові і нові горизонти одне в одному. І зрештою, вогник стане... вогнем любові і поваги, який зігріває... саме зігріває, а не обпікає.

Лише одна мить... Що таке наше життя? Це мить… так, мить, яка триває у кращому випадку 70-90 років. І як важливо заповнити цю мить сенсом. Звісно, у кожного з нас може і має бути свій сенс. То ж, головне - це збагнути у чому ж саме той сенс і впевнено та невтомно рухатися у визначеному напрямку.