Виктор Самчук

Досье Виктор Самчук


Фотопогляд на Ваше кохання. 0680197838

Адрес: Украина, Нетешин
Происхождение: Нетешин
Дата рождения:4 Июня
Скайп: Atom_life
Сайт: offline
Следить за пользователемВиктор Самчук родился 4 Июня, но мы не знаем какого года. Он был рожден в городе Нетешин. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Нетешин, Украина. Виктор придерживается умеренных политических взглядов. В своих религиозных взглядах он указал: "Православие". Виктор трезвенник.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Виктор о себе:
Доброго дня! Я, Віктор Самчук - сімейний і весільний фотограф. Фотографією я почав займатися вже більше 5 років тому, на початку як і у всіх це були любительські зйомки. Але все більш і більш фотографія затягувала своїми путами, може бути це татові гени - фотографа.
Велику роль у моєму житті для мене завжди грала моя родина. Я завжди вважав, що сім'я це найбільша цінність у житті будь-якої людини. Тільки з родиною ми відчуваємо і довіряємо свої найщиріші почуття і емоції. І ось ці емоції мені подобається увічнювати в своїх фотографіях.
Я провів вже більше сотні фотосесій різних сімей, але кожного разу вирушаючи на зйомку я завжди дуже хвилююся. Мені ж довіряють свої емоції і почуття! Мені завжди важливо розкрити людину, показати його щирим, справжнім.
Мій досвід у зйомці не повинен залишати у вас сумніви. Я проходив і проходжу майстер-класи у провідних фотографів. У мене великий досвід роботи у сфері фотографії. Я знімаю виключно на професійну техніку.
Я завжди допоможу організувати вам весільний день, підкажу ті фішки, які не варто упускати (все таки досвіду одружитися у мене трохи більше :) Замовляючи фотосесію у мене, будьте впевнені, що я проведу її від ідеї і до реалізації.
Кохайте і будьте коханими. Сімейний фотограф Віктор Самчук