Віталій Григорійчук

Досье Віталій Григорійчук
Адрес: Украина, Ивано-Франковск
Происхождение: Івано-Франківськ
Дата рождения:21 Июня
Сайт: offline
Следить за пользователемВіталій Григорійчук родился 21 Июня неизвестно какого года. Он был рожден в городе Івано-Франківськ. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Ивано-Франковск, Украина. Віталій не интересуется политикой. В своих религиозных взглядах он указал: "Буддизм". Віталій относится к алкоголю нейтрально.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Віталій о себе:
Коли я почав любити себе 
 Коли я почав любити себе, я зрозумів, що туга і страждання - це лише попереджувальні сигнали про те, що я живу проти своєї власної істинності. Сьогодні я знаю, що це називається "Достовірністю".  
 Коли я почав любити себе, я зрозумів, як сильно можна образити когось, якщо нав'язувати йому виконання його ж власних бажань, коли час ще не підійшов, і людина ще не готова, і ця людина - я сам. Сьогодні я називаю це "Визнання".
 Коли я почав любити себе, я перестав прагнути до іншого життя, і раптом побачив, що все, що оточує мене, запрошує мене зростати. Сьогодні я називаю це "Зрілість". 
 Коли я почав любити себе, я зрозумів, що за будь-яких обставин я знаходжуся в правильному місці в правильний час, і все відбувається виключно в потрібний момент, тому я можу бути спокійний. Тепер я називаю це "Упевненість в собі".
 Коли я почав любити себе, я перестав красти свій власний час і проектувати грандіозні проекти на майбутнє. Сьогодні я роблю лише те, що приносить мені радість і щастя, те, що я люблю робити і що приводить моє серце в радісний настрій. Я роблю це своїм власним способом і в своєму власному ритмі. Сьогодні я називаю це "Простота".
 Коли я почав любити себе, я звільнився від всього, що шкодить моєму здоров'ю - їжі, людей, речей, ситуацій. Всього, що тягнуло мене вниз і відводило геть від себе. Спочатку я назвав це позицією здорового егоїзму. Сьогодні я називаю це "Любов до самого собі".
  Коли я почав любити себе, я припинив намагатися завжди бути правим, і з тих пір я помиляюся менше. Тепер я взнав, що це "Скромність".
 Коли я почав любити себе, я припинив жити минулим і турбуватися про майбутнє. Сьогодні я живу лише справжнім моментом, в якому все відбувається. Тепер я живу щодня, день за днем, і називаю це "Здійснення". 
 Коли я почав любити себе, я усвідомив, що розум мій може розстроювати мене, і що від цього можна захворіти. Але коли я об'єднав його з моїм серцем, мій розум став моїм коштовним союзником. Сьогодні я називаю цей взаємозв'язок "Мудрість серця".
 Нам більше не потрібно боятися суперечок, конфронтацій або різного роду проблем з собою або з іншими. Навіть зірки стикаються, і з їх зіткнень народжуються нові світи. Сьогодні я знаю "Це - Життя".