Ігор Тодоров

Досье Ігор Тодоров
Адрес: Украина, Ужгород
Происхождение: Донецк
Дата рождения:3 Июля 1959
Сайт: offline
Следить за пользователемІгор Тодоров родился 3 Июля 1959 года. Он был рожден в городе Донецк. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Ужгород, Украина. Ігор исповедует либральные взгляды. На вопрос о религии он указал: "Православие". Ігоротносится к алкоголю компромисно.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Ігор о себе:
Тодоров Ігор Ярославович, народився 3 липня 1959 р. в м.Дмітрієві-Льговському (Курська область, Російська Федерація), втім, з 1959 року мешкає в Донецьку. Закінчив в 1976 році середню школу № 1 (зараз НВК № 1 м.Донецька). 
В 1981 році з відзнакою закінчив історичний факультет Донецького державного університету і почав трудову діяльність на підготовчому факультеті для іноземних громадян. Працював асистентом, старшим викладачем кафедри суспільних наук. Був профгрупоргом та партгрупоргом кафедри. 
В 1981-1983 рр. пройшов дійсну строкову військову службу в Московському воєному окрузі в будівельних військах на посадах сержанта та прапорщика.

Після перебування в 1989-1992 рр. в аспірантурі кафедри політичної історії ДонДУ захистив в Московському державному університеті ім.М.Ломоносова в червні 1992 р. кандидатську дисертацію.

З 1992 р. - працює на історичному факультеті Донецького університету - спочатку асистентом, потім доцентом кафедри нової та новітньої історії, а 1999 р. - на кафедрі міжнародних відносин та зовнішньої політики (з моменту її створення).

В 1999-2002 рр. працював заступником декана історичного факультету, в 2002-2005 рр. перебував в докторантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Зараз професор кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Донецького національного університету, заступник директора Науково-інформаційного Центру міжнародної безпеки та євроатлантичної співпраці ДонНУ.
Викладає курси: «Актуальні проблеми зовнішньої політики України та міжнародних відносин» (для магістрів та спеціалістів), «Зовнішня політика України», «Дипломатична та консульська служба», «Міжнародне публічне право» (для бакалаврів), "Інтелектуальна власність" (для політологів-магістрів).
Відмінник освіти України (2001), грамота МЗС України (2007), грамота Донецької обласної ради (2011)

Одружений: дружина - Тодорова Наталія Юріївна, завідувачка кафедри Міжнародних освітніх та ділових комунікацій Інституту економіки та менеджменту Донецького національного технічного університету, доцент, кандидат філологічних наук; має двох доньок: Юлія - 30 років, маґістр міжнародної економіки (ДонНТУ, 2004), закінчила Університет Отто фон Ґьоріке (Маґдебург, ФРН), живе і працює в Німеччині, Анна - 16 років, студентка Донецького музичного училища.