Ірина Лебедєва

Досье Ірина Лебедєва


Все, о чем мы мечтаем, находится по ту сторону наших страхов

Адрес: Украина, Ровно
Происхождение: Рівне
Дата рождения:12 Июля 1987
Сайт: offline
Следить за пользователемІрина Лебедєва родилась 12 Июля 1987 года. Она была рождена в городе Рівне. Также, мы выяснили, что сейчас она проживает в городе Ровно, Украина. В своих религиозных взглядах она указала: "євангельська християнка".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Ірина о себе:
21 рік я прожила в протиборстві з Богом - хоча я називала себе віруючою (ну я ж знала, шо Бог є), я була "тємой", лезбійкой. В чому тут гріх? Я ж нікому не заважала, просто любила, яка різниця, кого? Але гріх - це не нашкодити комусь. Гріх - це порушення Божої Заповіді, і, як наслідок, духовна смерть. 
Я визнала перед Богом, шо жила життям, огидним Йому, і просила Його почати все заново, так, як хоче Він. "А коли ми гріхи свої визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи наші простити і очистити нас від неправди всілякої."  Це написано в Біблії, і я в це вірю. Моє подальше життя - свідоцтво правдивості цих слів. Свідоцтво сили Бога змінити найбезнадійніших. Свідоцтво Його любові. Подумати тільки, віддати за мене найдорожче, шо в Нього було - Свого Єдиного Сина, улюбленого, безгрішного, слухняного Сина! Свідоцтво Божої вірності. "Бо коли ми невірні, зостається Він вірним, бо не може зректися Самого Себе". Це теж написано в Біблії. І кожен раз, коли я грішу і, завмираючи, чекаю кари, Бог каже: "Я вже покарав Свого Сина. Замість тебе".