Ярослав Петренко

Досье Ярослав Петренко


єдине що від нас залежить принаймні вік прожити як належить © Л. Костенко

Адрес: Украина
Происхождение: Cуми
Дата рождения:3 Ноября 1986
Сайт: offline
Следить за пользователемЯрослав Петренко родился 3 Ноября 1986 года. Он был рожден в городе Cуми. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в Украина. В своих религиозных взглядах он указал: "Християнин". Ярослав Убежденный трезвенник.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Ярослав о себе:
Полюбляю просто спілкуватись, але наживо :)
Улюблена тваринка: білочка та котик
Улюблений колір: оливковий та блакитний
Улюблена їжа: злаки та горішки, мед
Улюблений птах: голуб
Улюблена пора року: осінь
Улюблена тема: Богопізнання та музика
Живу під дивовижним втручання в моє життя Бога живого.
Ціную дружбу, відданість, логічність та послідовність. Поважаю толерантних вихованих і тактовних людей, а також тих, хто вміють казати правду в обличчя, а ще більше тих, хто вміють чути правду. Особливо ціную увагу. Приємно мати справу  з людьми, для яких честь не порожній звук, а слово цінніше за скарби, якими не розкидаються. А обітниці виконують, хоч би й собі на шкоду. 
Моє серце до тих, хто любить Божий Закон і береже його, до упокорених серцем та зламаних духом - до святих Божих. Уникаю самовпевнену, хвалькувату та зарозумілу аудиторію людей. Не люблю сварливих, балакучих людей і таких, що говорять підвищеним тоном. Обожнюю простоту та природність. Подобається споглядати прекрасне. Патріот  своєї країни, люблю природу та високу екологічну культуру, музикант до глибини душі.