Валентин Степанов

Досье Валентин Степанов
Адрес: Украина, Армянск
Происхождение: Армянськ
Дата рождения:25 Марта 1989
Скайп: Valik-25
Сайт: offline
Следить за пользователемВалентин Степанов родился 25 Марта 1989 года. Он был рожден в городе Армянськ. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Армянск, Украина. Валентин придерживается умеренных политических взглядов. Валентин относится к алкоголю нейтрально.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Валентин о себе:
Значення імені Валентин:

Від латинського — сильний, здоровий.  

Зростає слухняним і старанним дитям.  Він володіє необхідними вольовими якостями, незрідка досягає великих успіхів в самих різних сферах діяльності. Валентин — вірний друг, товариші довіряють йому свої таємниці. Хорошу книгу віддає перевазі над футбольним матчем. Зазвичай не палить. Любить збирати гриби, ловити рибу, просто подихати свіжим повітрям на природі. А ось в гори його затягнути важко. І дачна ділянка теж не належить до його захоплень. Шахи ж, кросворди — це для нього. Кулінарні здібності дружини не мають для Валентина вирішального значення. Він задовольняється і поспішно приготованим бутербродом, і розкішним обідом, не помічаючи, правда, що дружина і в першому, і в другому випадку чекає від нього похвали. Не варто ображатися на нього — в цьому навіть є своя краса. Так, Валентин ніколи не стане сваритися через те, що холодильник порожній.

У жінці цінує скромність, поступливість і тиху вдачу. Легко знаходить спільну мову з батьками дружини, не відмовляє в допомозі сусідам і близьким. Його не віднесеш до любителів випити. Не влюбливий, зберігає вірність дружині, що інколи навіть служить предметом жартів друзів. Приводу ж для ревнощів Валентину краще не давати.