Сергей Мисник

Досье Сергей Мисник


Слава Україні!

Адрес: Украина, Киев
Происхождение: Бровары, Киев
Дата рождения:2 Марта 1980
Сайт: offline
Следить за пользователемСергей Мисник родился 2 Марта 1980 года. Он был рожден в городе Бровары, Киев. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Киев, Украина. Сергей придерживается умеренных политических взглядов. В своих религиозных взглядах он указал: "без фанатизма". Сергейотносится к алкоголю компромисно.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Сергей о себе:
Народився у мальовничих місцях Чернігівського Полісся. Майже на кордоні між Росією, Білоруссю та Україною. Де і жив, ріс, харчувався виховувався, вчився читати та рахувати до 6 років. Потім, коли батьки отримали квартиру, забрали у м. Броварі. Там ходив 9 років у школу, хоча сім"я згодом отримала котеджик у с. Княжичі.
Після школи поступив у Київський національний університет ім. Шевченка на географічний факультет кафедру Метеорології та Кліматології. Саме з цих часів лишилися найкращі враження та найщиріші друзі. Далі  ще сходив в аспірантуру, але толку не вийшло... Але 8 років прожив у гуртожитку... Класні часи!!! Зараз живу вдома в Княжичах. Працював 5,5 років в Гідрометцентрі, складав прогнози погоди, пару разів навіть засвітився на Радіо-Промінь та в телевізорі... 
1.5 року пропрацював у науковому інституті. Зараз працюю синоптиком у аеропорту Бориспіль.