Виктор Юрченко

Досье Виктор Юрченко


Одна капля добра дороже целой бочки философии...

Адрес: Украина, Мариуполь
Происхождение: мариуполь
Дата рождения:5 Февраля 1990
Сайт: offline
Следить за пользователемВиктор Юрченко родился 5 Февраля 1990 года. Он был рожден в городе мариуполь. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Мариуполь, Украина. Виктор исповедует либральные взгляды. В своих религиозных взглядах он указал: "не верю в бога, и не верю в приметы".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Виктор о себе:
У відповідь на нову політику "ВКонтакте" я цим текстом оголошую, що всі мої персональні дані, фотографії, малюнки, листування і так далі є об'єктами мого авторського права (згідно Бернської Конвенції). Для комерційного використання всіх вищезазначених об'єктів авторського права в кожному конкретному випадку необхідний мій письмовий дозвіл.

"ВКонтакте" тепер є публічною компанією. Саме тому усім користувачам даної соціальної мережі рекомендується розмістити на своїх сторінках подібне «повідомлення приватності», в іншому випадку (якщо повідомлення не опубліковано на сторінці хоча б одного разу), ви автоматично дозволяєте будь-яке використання даних з вашої сторінки, ваших фотографій і інформації, опублікованої в повідомленнях на стіні вашої сторінки.