Олексій Ломовський

Досье Олексій Ломовський


Ведущий лёгкого поведения

Адрес: Украина, Львов
Происхождение: Львів-Київ-Львів
Дата рождения:1 Июля
Скайп: alexey-ivent
Сайт: offline
Следить за пользователемОлексій Ломовський родился 1 Июля знать бы еще какого года. Он был рожден в городе Львів-Київ-Львів. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Львов, Украина. Олексій относится к алкоголю нейтрально.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Олексій о себе:
Мені вдається дуже легко довести людину до невгамовного сміху... і так само легко розчулити до сліз. Ведення заходу можливо вільно двома мовами – українська та російська. Більш детальну інформацію можна переглянути на сайті www.lomovskiy.com.ua 
   Багато замовників щиро зізнаються, що втомилися від стандарту і стереотипності сценаріїв та конкурсів, які вони бачили вже не один раз. Я оригінальний, розробляю свіжі ідеї та ноу-хау, впроваджую їх у свою роботу!
   Бути ненав'язливим і одночасно вести людей за собою – ціна професійного ведучого. Я завжди працюю над цим, направивши всі зусилля на об'єднання гостей між собою, створюючи для них веселу, дружню і невимушену вечірку. 
   Забороною в розважальній та конкурсній частині є переодягання, пошлість, алкогольні конкурси та фізичні навантаження – забуваємо про таке бєзобразіє! 

Промо відео https://www.youtube.com/watch?v=LIUE6ogsO38 

Обіцяю так не буде )) https://www.youtube.com/watch?v=IIU87y1kiF0 

Сторінка Instagram http://instagram.com/oleksiy_lomovskiy 
 
Сторінка Facebook https://www.facebook.com/Lomovskiy
.
.