Катя Давыдова

Досье Катя Давыдова


Make love not war

Адрес: Польша, Warszawa
Происхождение: Warszawa
Дата рождения:31 Декабря 1901
Сайт: offline
Следить за пользователемКатя Давыдова родилась 31 Декабря 1901 года. Она была рождена в городе Warszawa. Также, мы выяснили, что сейчас она проживает в городе Warszawa, Польша.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Катя о себе:
У відповідь на нову політику "ВКонтакте" я цим текстом оголошую, що всі мої персональні дані, фотографії, малюнки, листування і так далі є об'єктами мого авторського права (згідно з Бернською Конвенцією). Для комерційного використання всіх вищезазначених об'єктів авторського права в кожному конкретному випадку необхідний мій письмовий дозвіл.
Цей комюніке повідомляє "ВКонтакте" про те, що розголошення, копіювання, розповсюдження моєї особистої інформації або будь-які інші протиправні дії по відношенню до мого профілю в соціальній мережі суворо заборонені. Заборона також накладається на співробітників, студентів, агентів або будь-який інший персонал, так чи інакше підконтрольний "ВКонтакте". Інформація, яка розміщується в даному аккаунті, є конфіденційною. Порушення приватності моїх даних є порушенням закону (UCC 1 1-308-308 1-103 та Римського Статуту).