Олег Розпендовський

Досье Олег Розпендовський


Не у цьому мій феномен👌

Адрес: Украина, Николаев
Происхождение: Миколаїв
Дата рождения:31 Августа
Сайт: offline
Следить за пользователемОлег Розпендовський родился 31 Августа знать бы еще какого года. Он был рожден в городе Миколаїв. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Николаев, Украина. В своих религиозных взглядах он указал: "Вірю тільки в себе". Олеготносится к алкоголю компромисно.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Олег о себе:
МУЖИК... І я буду мужиком поки по землі ще ходять справжні жінки, ті жінки які не пахнуть сигаретами і алкоголем, які володіють природним чарівністю і добротою, в яких ще не помер інстинкт материнства ... А не ті фарбовані стерви що спілкуються матом, що втратили невинність у своїх 16, яких цікавлять тільки красиві шмотки, дорогі машини і нескінченні тусовки, які готові розсунути ноги перед товстим гаманцем...

7 міфів про мене, да що тут про мене тут багато мужиків підпишеться...
Міф № 1. Всі чоловіки люблять блондинок з пишною грудью.
Міф № 2. Чоловікам від жінок потрібен тільки секс.
Міф № 3. Чоловіки віддають перевагу девствініцам.
Міф № 4. Чоловіки не люблять ініціативних жінок.
Міф № 5. Чоловіки менш емоціональні.
Міф № 6. Шлях до серця чоловіка лежить через желудок.
Міф № 7. Чоловіки вважають жінку, яка зайняла з ними сексом на першому побаченні, легкодоступною.

Згідно із зодіакальною системою знаків я - Діва
Планета-управитель Меркурій наділяє їх спритністю, кмітливістю, умінням звернути все на свою користь. Стихія Земля дає представникам цього знаку Зодіаку завзятість, бажання працювати, бути потрібними, уважність, практичність, передбачливість, раціоналізм, сильну логіку і широкий кругозір. Діви здатні роками відточувати свою майстерність, швидко навчатися в нестандартних ситуаціях, виявляють акуратність. Важливі рішення приймають, грунтуючись на розрахунки, а не на інтуїцію. Проникливість, аналітичний розум, хороша пам'ять, лінгвістичні та винахідницькі здібності, вміння поєднувати теорію з практикою, методичність, педантизм і увага до дрібниць (люблять їх помічати)
Діви дуже вірні і щирі, але здатні і прикидатися. У них нема ілюзій, їх не можна назвати мрійниками. Любов не може затуманити їх розум - вони завжди бачать недоліки партнера. Діви скупо виражають свої почуття, не люблять бути комусь зобов'язаними.
Діви люблять покритикувати, але роблять це аргументовано і по справі. Вони бачать слабкості і недоліки інших, але своїх впритул не помічають.
Такі люди дуже допитливі, цікаві, говіркі і вміють підтримати розмову. Вони люблять вчитися і читати, старанні й акуратні, добре пишуть, складають вірші, малюють, ліплять або конструюють. 
Добродушні, релігійні, трохи наївні, ввічливі. Вони дуже цінують розумних і освічених людей.

це говорить про мене гороскоп ... а я додам тільки таке

- мій ріст 166
- вага 62
- очі карі
- ставлення до наркотиків негативне

 ще скажу що тільки поспілкувавшись зі мною ви зрозумієте хто я...мене можна зацікавити лише вихованням, все інше я бачу кожен день і це мене не надихає...
Мені все рівно що про мене думають…мене радує що ви думати научились…У цьому житті я живу за принципом: Похвали себе сам! Допоможи собі сам! Полюби себе сам! Коротше, все сам...також я вважаю не обов'язково бути краще за всіх, достатньо бути краще ніж тиждень тому.

подобаються дівчата:
- Красиві і доглянуті;
- Гідні захоплення;
- Великодушні й благородні;
- Палкі;
- Пристрасні;
- Виховані;

кому я не подобаюсь можуть іти на усі 4ри сторони...або можна просто прилягти на рейси і розслабитись...і бути особливо обережним 
а то почувши  гудок з вашої платформи ,  ваш  зубний склад може рушити...