Іонела Амарій

Досье Іонела Амарій


Самое уютное место в мире - объятия любимого человека...

Адрес: Украина, Черновцы
Происхождение: Карапчів
Дата рождения:4 Июля 1991
Сайт: offline
Следить за пользователемІонела Амарій родилась 4 Июля 1991 года. Она была рождена в городе Карапчів. Также, мы выяснили, что сейчас она проживает в городе Черновцы, Украина. На вопрос о религии она указала: "православні".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Іонела о себе:
Вона любить вслухатися в шум дощу,шелест листя і щебет пташок. Спостерігати як місто огортає ніч і будить його ранок. Своє місто, яке зачаровує….і людей, які завжди кудись поспішають, напевно спішать жити…Любить польові квіти, дивитися на зорі….і писати листи,слова своєї душі….можливо колись хтось їх прочитає. Любить співати караоке…збирати весняні квіти, валятись на літній травичці, балуватись в осінньому листі і ловити пухнасті сніжинки. Любить коли від поцілунку крутиться в голові. Любить романтичну весну, веселе літо, філософську осінь і чарівну зиму,і її сніжинки, бо це маленькі зірочки зі смаком Нового року. Любить веселку, і танцювати під дощем…Вона знає якого кольору щастя….
        Шоколад і ванільне морозиво піднімають їй настрій. Обожнює чорно-білі фотографії, дома ходить в спортивних штанах, футболці і без макіяжу – вона просто справжня. Вона сміється коли їй сумно. Вона буває різною….веселою, смішною, ніжною, пристрасною, емоційною, спокійною, сумною….вона така як є…..наче нерозгадана кольорова головоломка, така не звичайна і не очікувана! Вона вміє щиро і до сліз сміятися, вміє вислухати і порадити. Вона реалістка, яка часто літає у хмарах…Вона скромна, але інколи буває розпусною)Вміє бути поруч….навіть коли її нема. Вірить в чудеса….справжніх друзів….і щирі і сильні почуття…
        В її очах завжди горить іскорка……вона знає, що знайдеться, той який міцно обніме і прошепоче….Що все буде добре!Десь в глибині душі, вона знає хто це….залишилось почекати, поки він її впізнає…..адже таку як вона важко знайти, легко втратити і не можливо забути!
___!!!!!___!!!!
Жінка-одночасно і яблуко і змія.Жінка-солодша за життя і гіркіша за смерть.Жінка-це запрошення в щастя....
___!!!!!___!!!!___!!!!
Я женщина-и значит я актриса
Во мне 100 лиц
И 1000 ролей
Я женщина - и значит я царица
Возлюбленая всех царей
Я женщина и значит я рабыня
Познавшая соленых слез обид
Я женщина и значит я пустыня
Которая тебя испепелит
Я женщина - сильна и поневоле
но знаешь, даже если жизнь борьба
Я женщина, я слабая до боли
Я женщина и значит я судьба
Я женщина, я просто вспышка страсти
Но мой удел терпение и труд
Я женщина, и то большое счастье
Которое совсем не берегут
Я женщина и этим я опасна
Огонь и лед навек
Во мне одной
Я женщина и значит я прекрасна
С младенчества до старости седой
Я женщина и все дороги
Ведут ко мне, а не в какой-то Рим
Я женщина, я избранная Богом
Хотя уже наказанная им...
____!!!!_____!!!!!____
Кого-то ждущая... Кому-то бывшая....Кому-то будущая.... Сегодня любящая, до жути нежная, а завтра льстящая и безразличная...жить не спешащая...Я - настоящая.