Роман Зарицький

Досье Роман Зарицький


Коли маленька ручка тримає тебе за руку - яка різниця, що там діється в цьому незрозумілому світі.

Адрес: Украина, Борислав
Происхождение: Борислав
Дата рождения:1 Декабря
Сайт: offline
Следить за пользователемРоман Зарицький родился 1 Декабря, но мы не знаем какого года. Он был рожден в городе Борислав. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Борислав, Украина. Роман придерживается умеренных политических взглядов. В своих религиозных взглядах он указал: "греко-католицькі".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Роман о себе:
Ми переконуємо себе, що наше життя стане кращим, коли ми закінчимо
навчання, отримаємо фінансову незалежність, здобудемо кар'єру, коли ми
одружимося, народимо дитину, потім іще одну. Потім ми бачимо, що наші
діти ще маленькі, і чекаємо, що все стане кращим, коли вони підростуть. Згодом ми переживаємо, що вони стали підлітками, і нам треба якось давати з ними раду, з усіма тими труднощами перехідного віку. Ми переконуємо себе, що, без сумніву, станемо щасливішими, коли вони виростуть зі своїх «надцяти» років. Ми кажемо собі, що наше життя стане кращим, коли наша сімейна половина закінчить свої справи, коли в нас буде красива машина, коли візьмемо
відпустку, коли вийдемо на пенсію… Але істина в тому, що для нас не буде кращого часу, щоб бути щасливим, як зараз. Якщо не зараз, то коли?

Твоє життя завжди буде сповнене подіями, тривогами. Краще сприйняти все як є, і вирішити бути щасливим, незважаючи ні на що... Дуже довгий час нам здавалося, що життя от-от розпочнеться. Справжнє життя. Але завжди виникала якась перепона по дорозі, випробування, яке потрібно пройти, робота, яку треба зробити, час, який треба комусь присвятити, рахунок, який треба оплатити. От зробимо це, переживемо, а тоді і заживемо.
Щастя – це і є дорога. Тому насолоджуйся кожною миттю. Досить чекати закінчення школи, початку навчання, чекати, коли втратиш 10 доларів, заробиш 10 доларів, коли буде робота, до весілля, до вечора п'ятниці, до ранку неділі, чекати нової машини, до зарплати, до весни,
до літа, до першого чи п'ятнадцятого числа, коли твою пісню прокрутять
по радіо, коли народишся знову… перш, ніж вирішиш бути щасливим. Щастя – це дорога, а не пункт призначення. Немає другого часу для того, щоб бути щасливим, окрім як зараз. Живи і насолоджуйся кожною миттю.

А тепер подумай, і дай відповідь на ці запитання:

1. Назви п'ять найбагатших людей на планеті.
2. Назви п'ять останніх «міс світу».
3. Назви п'ять останніх лауреатів Нобелівської премії.
4. Назви п'ять останніх лауреатів кіно премії Оскар.

Важкувато, чи не так?
Аплодисменти стихають!
Призи вкриваються пилом!
Переможців швидко забувають.

А тепер дай відповідь на ці запитання:

1. Назви трьох вчителів, які зробили внесок в твою освіту.
2. Назви трьох друзів, які допомогли тобі у важкі часи.
3. Згадай кількох людей, які викликали в тебе особливі почуття.
4. Назви п'ятьох людей, з якими тобі було приємно проводити час.

Здійсненно? Значно простіше, чи не так? Люди, які щось означають у твоєму житті не в рейтингу «кращих», не мають більше грошей, ніж інші, не виграли найпрестижніших призів… Це ті, хто піклується про тебе, дорожать тобою, ті, хто, незважаючи ні на що, завжди залишаються поруч.

Задумайся про це на мить! Життя таке коротке! А ти, у якому ТИ списку?Нас готують в дитинстві до майбутньої професії, навчають обов’язків громадянина, догляду за своїм тілом, норм поведінки, навіть розуміння прекрасного. Але ні виховання, ні навчання, ні досвід не підготує нас до найважчого випробуванню: до життя. Життя, яке дарує не передбачувані, екстремальні ситуації. Романи, п’єси, фільми, малюють нам героїв-суперменів, рицарів правди, рятівників, які захищають знедолених. – Про що тільки нам не читають лекції, і навіть заганяють на них.

Нещастя перетворять тебе в дорогоцінний камінь".

Циркові артисти витрачають роки на елементарні речі. Вони помиляються. В них немає наукового підходу. Вони базують свою підготовку на фізичних вправах, не приділяючи достатньої уваги психології. Вони тренуються багато, але не люблять смерті, бояться її, стараються її обійти. І тільки люди, які не бояться смерті, можуть творити чудеса разом з Богом.
Я  настрояний тільки на перемогу, психологічно настільки  сильний, що вже уявляю себе переможцем.

"Навіть столітнє життя складається всього на всього з 36500 днів".

Життя- гонка, справжня гонка