Юра Старик

Досье Юра Старик


Досягає поставлений цілей той, хто кожного дня працює над собою, перемагає свої страхи та формує з них особисту Колекцію Досвіду!

Адрес: Украина, Львов
Происхождение: Львів
Дата рождения:7 Января
Скайп: YuraStaryk
Сайт: offline
Следить за пользователемЮра Старик родился 7 Января неизвестно какого года. Он был рожден в городе Львів. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Львов, Украина. В своих религиозных взглядах он указал: "Побудований на власному аналізі". Юра относится к алкоголю нейтрально.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Юра о себе:
Я створюю та проводжу класні тренінг курси, організовую міжнародні проекти, активно надаю професійні послуги, допомагаю людям, відкриваю нові горизонти можливостей сили волі та підсвідомості людини.

Також я пропагую активне життя, показуючи безмежні можливості у ньому для сучасних молодих людей і не тільки…

А крім того – простий чувак, який дуже любить займатись цікавими, унікальними та в деякій мірі екстремальними речима, кожна з яких завжди приводить до формування нової філософії пізнання Світу. Кожна річ, якою я займався і продовжую займатись, завжди має сенс та глибоке фундаментальне підгрунтя, що містить відповідь на питання “Для чого?”

Лише одне мене заводить найбільше – це перелічена вище діяльність, що сприяє щоразу новим відкриттям у найрізноманітніших сферах та обмін цими знаннями через проведення тренінгів і курсів.

Основна мета – це допомогти Вам почерпнути якомога більше знань та навчитись досягати будь-яких поставлених цілей, формувати власний шлях їх досягнення та впевнено і цілеспрямовано рухатись в напрямку до мети, не зважаючи ні на що!