Veli Tezcan

Досье Veli Tezcan


velitezcans

Адрес: Турция, Isparta
Происхождение: Isparta
Дата рождения:23 Июня 1988
Сайт: offline
Следить за пользователемVeli Tezcan родился 23 Июня 1988 года. Он был рожден в городе Isparta. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Isparta, Турция.


Друзья пользователя:Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Veli о себе:
İZMİR AMBARIMIZ;
ÖZGÜR TAŞIMACILIK LTD.ŞTİ

İSTANBUL AMBARIMIZ;
ANTALYA YILDIRIM NAKLİYAT ve TİCARET LTD.ŞTİ.

Ambarların kuruluşu Cumhuriyetin ilk yıllarına kadar uzanır. O tarihlerde ülkemizde yeteri kadar karayolumuz ve kamyonumuz olmadığı için gönderilen kargolar Anadolu da at arabalarıyla sevk edilirdi. 1950 lere gelindiğinde karayollarının ve kamyon sayılarının artmasıyla, ambarcılar kendi iş yerlerine hamallar vasıtası ile gelen kargoları, kamyonlara yükleyerek sevk etmeye başladı ve ambarcılık tamamen karayolu taşımacılığına dönüştü. Aynı dönemde bankacılık sistemi de gelişmediği için tüccar, senedini veya parasını ambar kanalıyla gönderirdi… İşte o günden bugüne kadar gelinen süreçte tüm ambarlara esnafın gözü kapalı inanması ve güvenmesi; biz ambarcıları güvenilen, itimat edilen müesseseler olarak görmesi bu sebeptendir. 

Günümüzde hasar ve kayıptan ötürü, bedeli ödenmemiş diye yazılı veya görsel basında hiçbir ambarcı haberi çıkmaması da; bu güvenin halen günümüzde de devam ettiğinin göstergesidir. Çünkü Anadolu başta olmak üzere neredeyse bütün Türkiye de yönetimin babadan oğula geçtiği bir düzen içinde çalışmalarına devam etmekte, dolayısıyla oradaki esnafla ambarcılar akraba, yakın dost veya komşuluk ilişkisi ile günlük yaşamlarını sürdürmektedirler.

Günümüzde ambarlar tüm çalışanların sigortalı veya sendikalı olduğu, firmaların araçlarını yenilediği ve sayılarını gün geçtikçe artırdığı, ofis bölümünde ise bilgisayar alt yapısının oluştuğu, bilgi akışının internet üzerinden sağlandığı, forkliftlerle çalışan bir yapıya ulaşmış bulunmaktadır…

Ambarcılık sektöründe uzun yıllar hizmet veren biz, haftanın her günü İzmir ve İstanbul dan Isparta ve Burdur'a sevkiyat yapmaktayız. Aynı zamanda Isparta ve Burdur' dan da İzmir ve İstanbul a Çarşamba ve Cumartesi günleri düzenli olarak aktarmasız sevkiyatlar yapmaktayız. Siz müşterilerimizin ürünlerini kapalı araçlarımızla yerinden alıp, verilen adres bilgisi doğrultusunda uygun fiyata taşırken kaliteden ödün vermeden, sürekli müşteri memnuniyeti ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Ambar ve kargo gönderilerinizi süratli, emniyetli ve sigortalı olarak üstleniyoruz…

Isparta - Burdur Bölge Acentalığımız:
Gül Petek Sanayi Sitesi E Ada 2. Blok No:5 Auto King Karşısı / ISPARTA