Євген Матковський

Досье Євген Матковський
Адрес: Гондурас, Puerto Cortés
Происхождение: Sraka
Дата рождения:31 Декабря 1921
Сайт: offline
Следить за пользователемЄвген Матковський родился 31 Декабря 1921 года. Он был рожден в городе Sraka. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Puerto Cortés, Гондурас. Євген считает, что только монархия оптимальная форма власти. В своих религиозных взглядах он указал: "Глибокий похуйст".


Друзья пользователя:Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Євген о себе:
Я гравець Динамо Київ по настільному волейбол-хокею.Люблю гонорових дівчат з почуттям гумору і татом-мільярдером.Мене родила Сербія.Ше я був у Боснії, Югославії.Жию у треті справа хаті на вулиці Аурела Ончула-Мірчі Снегура, у селі не скажу де.Я маю 3 маєтки, купа городів, але немаю грошей.
Люблю слухати Іво Бобула, Діму Білана, Потапа, Премьєр-Міністр, Діма Маліков, Діма Колдун, Нікіта Малінін та інших рок-виконавців.Не можу терпіти попсу.Таку як:Рамштайн,System of a Down, Marilyn Manson,Arctic Monkeys та іншу фігню.
Читаю книжки про те як можна навчитися класно куховарити, розводити домашніх тварин, пасти худобу.
Пишу вірші про кохання,гриби,людей і псів.
Дуже баную бо немаю дівки.Всі кажут шо я не файний,але це неправда.Якшо у мене кривий ніс, випулькуваті очі, кучеряве волосся, зріст 155 і довгі руки, то це не означає що я урод.Усередині я дуже чуйна людина з досить харизматичним характером та цілком стійкими поглядами на життя.
Ця сторінка є жартом іє створена без дозволу і відома Євгена Матковського.