Vitaluk Karaman

Досье Vitaluk Karaman


Світ, надто часто є суворим до грішника, але поблажливим до гріха. Але Христова Церква приймає грішника і обнімає своїм милосердям, - Папа

Адрес: Украина, Львов
Происхождение: ๑۩Львів ۩๑ ٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶
Дата рождения:23 Октября 1990
Сайт: offline
Следить за пользователемVitaluk Karaman родился 23 Октября 1990 года. Он был рожден в городе ๑۩Львів ۩๑ ٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Львов, Украина. Vitaluk придерживается умеренных политических взглядов. На вопрос о религии он указал: "учень Ісуса Христа ---> християнин". Vitaluk трезвенник.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Vitaluk о себе:
Якось професор університету задав своїм студентам таке питання. 
- Все, що існує, створено Богом? 
Один студент сміливо відповів: 
- Так, створено Богом. 
- Бог створив усе? - запитав професор. 
- Так, сер - відповів студент. 
Професор запитав: 
- Якщо Бог створив усе, виходить - Бог створив зло, оскільки воно існує?.. І згідно з принципом, коли наші справи визначають нас самих, Бог є зло? 
Студент замовк, почувши таку відповідь. Професор був дуже задоволений собою. Він похвалився студентам, що зайвий раз довів, що віра в Бога - це міф. 
Ще один студент підняв руку й сказав: 
- Можу я задати вам питання, професоре? 
- Звичайно, - відповів професор. 
Студент підвівся й запитав: 
- Професоре, чи існує холод? 
- Що за питання? Звичайно, існує. Чи тобі ніколи не було холодно? 
Студенти засміялися над запитанням хлопця. Той відповів: 
- Насправді, сер, холоду не існує. Згідно із законами фізики, те, що ми вважаємо холодом, насправді є відсутністю тепла. Людину або річ можна дослідити на предмет того, чи має вона або передає енергію. Абсолютний нуль (- 273 градусів за Цельсієм) є повною відсутністю тепла. Вся матерія стає інертною і нездатною реагувати при цій температурі. Холоду не існує. Ми створили це слово для опису того, що ми відчуваємо за відсутності тепла. 
Студент продовжив: 
- Професоре, чи існує темрява? 
- Звичайно, існує. 
- Ви знову неправі, сер. Темряви також не існує. В дійсності це – відсутність світла. Ми можемо дослідити світло, але не темряву. Ми можемо використовувати призму Ньютона аби розкласти біле світло на безліч кольорів і вивчити різні довжини хвиль кожного з них. Але ви не можете виміряти темряву. Простий промінь світла може ввірватися в світ темряви й освітити його. Як можна визначити, наскільки темним є певний простір? Ми вимірюємо наявну кількість світла. Людина використовує поняття темрява, аби описати те, що відбувається у відсутності світла. 
Зрештою, хлопець запитав професора: 
- Сер, чи зло існує? 
Цього разу непевно, професор відповів: 
- Звичайно, як я вже казав. Ми бачимо його щодня. Жорстокість між людьми, безліч злочинів та насильства по всьому світі. Ці приклади є нічим іншим, як проявом зла. 
На це студент відповів: Зла не існує, сер, або, принаймні, його не існує для нього самого. Зло це лише відсутність Бога. Воно схоже на темряву й холод - слово, створене людиною щоб описати відсутність Бога. Він не створював зла. Зло це не є віра або любов, які існують як світло й тепло. Це неначе холод, який приходить, коли немає тепла, або неначе темрява, що насувається, коли немає світла.
Студента звали Альберт Ейнштейн, мені дуже подобається це пояснення.