Slavman Shkvarlo

Досье Slavman Shkvarlo


якби всі люди взяли гітари, і заграли, і заспівали

Адрес: Украина, Ивано-Франковск
Происхождение: Івано-Франківськ
Дата рождения:17 Февраля
Сайт: offline
Следить за пользователемSlavman Shkvarlo родился 17 Февраля, но мы не знаем какого года. Он был рожден в городе Івано-Франківськ. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Ивано-Франковск, Украина. Slavman исповедует ультраконсервативные взгляды. В своих религиозных взглядах он указал: "християнин".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Slavman о себе:
------------------------------------------------------------
До́ктор Ха́ус (англ. House M.D.) — американський телесеріал про геніального лікаря-діагноста Ґре́ґорі Ха́уса (англ. Gregory House) (Г'ю Лорі англ. James Hugh Calum Laidlaw Laurie) та його команду. Серіал дебютував 16 листопада 2004 року на каналі FOX. Серіал має велику популярність у світі і неодноразово отримував престижні теле-нагороди. Зокрема, він зібрав найбільшу кількість телеглядачів за підсумками 2008 року — за кожним епізодом серіалу спостерігало в середньому 81,8 млн із 1,6 млрд глядачів у 66 країнах світу[2].
Доктор Хаус (у виконанні англійського актора Х’ю Лорі, що одержав за цю роль «Золотий глобус» в 2006 й 2007 роках, премію «Еммі» в 2005, нагороду Гільдії телеакторів в 2007, 2009 та безліч інших) — блискучий фахівець у галузі захворювань нирок (нефрологія) і інфекційних хвороб, але через деякі особливості його характеру його не можна назвати улюбленцем пацієнтів і колег — він замкнутий, різкий і цинічний, схильний до мізантропії й бунтарства. Він не обтяжує себе дотриманням правил гарного тону й часом здається, що він повністю позбавлений почуття жалю (що, однак, невірно). Найкраще говорить про життєву позицію Хауса цитата доктора Формана: «Він не порушує правила, він їх ігнорує»; а також його улюблене твердження — «Усі брешуть». Як не дивно, саме цей підхід нерідко допомагає йому розібратися у найскладніших і неймовірних випадках, а значить урятувати життя ще одному пацієнтові.

Його асистенти, молоді й багатообіцяючі лікарі — імунолог Елісон Кемерон (Дженніфер Моррісон), невролог Ерік Форман (Омар Еппс) і реаніматолог Роберт Чейз (Джессі Спенсер). У четвертому сезоні з'являться нові асистенти: Тринадцята (Ремі Хадлі) (Олівія Уайлд), Лоренс Катнер (Кал Пенн) та Кріс Тауб (Пітер Джейкобсон).

Інші його соратники — доктор Джеймс Уїлсон (Роберт Шон Леонард), онколог й, можливо, єдиний друг Хауса, і доктор Ліза Кадді (Ліза Едельштейн), ендокринолог, а також завідувач лікарні.

Хаус часто виражає глибоке й укорінене розчарування в людях, але, можливо, його уїдливість пояснюється хронічним болем у нозі (інфаркт чотириголового м'яза правого стегна), через що він ходить із тростиною. Хаус постійно приймає вікодин від болю в нозі (і має залежність від нього), а також коли якась справа стомлює або дратує його.
Незважаючи на постпраймвіську політику показу СТБ, рейтинги серіалу Доктор Хаус постійно зростають; дійшло до того, що шоу має більші рейтинги за праймтайм проекти телеканалу[11]. 10 березня серіал став лідером слоту серед усіх телеканалів українського ефіру[12].
-------------------------------------------------------------