Всеволод Ярош

Досье Всеволод Ярош
Адрес: Украина, Львов
Дата рождения:9 Октября
Сайт: offline
Следить за пользователемВсеволод Ярош родился 9 Октября знать бы еще какого года. Нам не известно где родился Всеволод. За то, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Львов, Украина. Всеволод считает, что только монархия оптимальная форма власти. В своих религиозных взглядах он указал: "Християнські".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Всеволод о себе:
Я заплющую очі і зникаю… .Я перетворююсь на щось дуже маленьке, але водночас важливе і мені здається , що цей світ, наповнений ненависть, страждання ,десь зникає… . 
     Я потрапив в свій малесенький світ, де все відбувається за моїми законами і правилами. У цьому світі сонце таке веселе і тепле, що зігріває кожного не дає засумувати. Тут течуть ріки з шоколаду, а замість дощу падають цукерки….У мене немає доріг, все вкрите барвистим килимом квітів. Тут збираються найдорожчі мені люди. У мій світ  двері завжди відчинені, тому тут юрмиться багато невідомого люду. Але це нічого, місця тут багато! НЕМА МІСЦЯ ВЕСЕЛІШОГО,ТЕПЛІШОГО І ЗАТИШНІШОГО ЗА МІЙ СВІТ!!! Але все хороше закінчується – набіжить хмарка, загримить грім…задзвенить будильник…Я прокидаюся і навкруги буденна реальність. Та мій світ не зникає –він живе в моєму серці і я  ділюся з ним з навколишніми даруючи щирі усмішки!!! СВІТ.
Потрібно насолоджуватись життям навіть у снах, воно надто коротке для того, щоб марнувати його дорогоцінні хвилини на поганий настрій. Потрібно жити весело і щасливо не дивлячись ні на які неприємності. Все минеться. А життя назад не повернеться.