Віталій Куцан

Досье Віталій Куцан


То, во что Вы верите и чего ожидаете всей душой и всем сердцем, обязательно произойдет. Френк Ллойд Райт

Адрес: Украина, Киев
Происхождение: Київ
Дата рождения:13 Января 1990
Скайп: Skypevitasikua
Сайт: offline
Следить за пользователемВіталій Куцан родился 13 Января 1990 года. Он был рожден в городе Київ. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Киев, Украина.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Віталій о себе:
Зріст 175 см , бородатий ,голубо-сіроокий ))
А також
"""Психологічна характеристика Куцана Віталія Володимировича

Куцан Віталій Володимирович, народився в Києві 13 січня 1990 року.
Проживає разом з мамою та старшою сестрою. З самого малку виховувався мамою. Відносини в сім’ї дружні та щирі. Провідну роль в родині займає мама, так як утримує всю родину. 
Загальне враження про виховання Віталія складається позитивне. В нього переважає висока мораль та культура виховання, що відразу помітно з перших хвилин спілкування. 
У школі Віталій навчався, як середній учень, але й не мав проблем з навчанням. У 2005 році закінчивши 9-й клас загальноосвітньої школи склав іспити і був зарахований до Київського будівельного технікуму на факультет «Архітектура будівель і споруд». На протязі чотирьох років проявив себе, як спокійна та врівноважена особистість.  В 2009 році захистив диплом. В цьому ж році поступив до Національно Авіаційного  Університету на факультет «Архітектури будівель і споруд» 
З одногрупниками ладить не погано, але до деяких відноситься дуже обережно та з опасанням. У групі намагається не виділятись і не виставляти себе на передній план. Мало в кого питає їхню думку, але разом з цим знає свою ціль і чого йому хочеться. Його мета дещо інша ніж у всіх інших, кардинально інша. Ця людина ніколи не поділитися своїми мріями. За часту він полюбляє спокій, не прибивається до компаній. У більшості випадків самокритичний, та критикує інших. Пам'ять добра, але могла б бути і по краще,  а от увага залишає бажати кращогою
У поза навчальному учбовому процесі лінивий, але якщо його щось зацікавить, то це приносить плідні результати. Часто любить побити байдики. Не вчить ті предмети, які йому не до вподоби. Якби він прикладав більше зусиль та старання, то з нього були б великі люди в архітектурній діяльності. 

Ідеалу у Віталія немає, так як для нього ідеал розкиданий по багатьом відомим особистостям, хоча мабуть є одна людина на яку він хотів би рівнятися. Цікавиться музикою, в якій теж має свої  погляди і тверді переконання. За темпераментом він схожий на флегматика, але його здібності відносяться до холерика. Загалом характер вимальовується дуже незвичайний. В ньому одному поєднано декілька осіб, котрі ліниві, але цілеспрямовані, відповідальні але не охоче беруться за ту справу, яка йому приносить задоволення. Що помітно, так це те, що в суспільстві і взагалі він дуже дисциплінований, трохи скромний та сором ‘язливий. Не ображається на дрібниці , та й взагалі рідко коли ображається. Дуже допитливий, особливо якщо це стосується чогось секретного, інколи набридає. Нестандартний хід мислення, за рахунок чого великий потенціал винахідливості, інколи навіть дуже толкових речей.
Позитивною стороною характеру Віталія є те, що він досягає своїх цілей, вихований та дисциплінований. Має великий творчий потенціал.
А от негативною сторону мабуть є через мірна скромність, хоча я не вважаю це великим негативом. """
(Автор: Шурпенков А.)