Віталік Артемов

Досье Віталік Артемов
Адрес: Украина, Ровно
Происхождение: Рівне *̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡_|̲̲̲͡͡͡▫ ̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲|
Дата рождения:31 Марта 1989
Скайп: vitalik.artemov
Сайт: offline
Следить за пользователемВіталік Артемов родился 31 Марта 1989 года. Он был рожден в городе Рівне *̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡_|̲̲̲͡͡͡▫ ̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲|. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Ровно, Украина. Віталік придерживается умеренных политических взглядов. На вопрос о религии он указал: "християнські".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Віталік о себе:
Нічого не буває просто так.
Нічого не буває випадково.
Ні зустріч, ні подія, ані слово -
До того йшло, або ж це долі знак.

Чому життя настільки складне?.....чому коли любиш людину так важко їй про це сказати?.....чому їй від
цього почуття так боляче?.....адже кохання це найпрекрасніша річ яка може бути в житті дівчини......

Любов потрібна всім. Однак не всі готові впустити її. І для таких людей, замість того, щоб приносити радість і щастя, любов обертається стражданнями й болем.

Показувати можна тільки зрячим.
Співати пісню - тільки тим, хто чує.
Даруй себе тому, хто буде вдячним,
Хто розуміє, любить і цінує.

Для кожного кохання різне. Для одних людей воно існує, інші не вірять в його існування. Для кожного трактування кохання – справа особиста.
Але я знаю лиш одну любов, Ту яка у мене в серці. Вона є щира, ніжна і велика, Вона одній лине лиш тобі, а ти її не бачиш. Чому твоє серце не бере любові? Моя любов до тебе щира – Вона цвіте, як квіти у саду, Вона безмежна, наче всесвіт, Вона для тебе. Моя любов сіяє наче сонце. Ти лиш прийди до мене, вона тебе зігріє. Любов моя палає і я палко кохаю.
Я знаю точно, ти одна і твоє серце одиноке. Та ти боїся знову полюбити і знову втратити любов. А ти повір любові ти не втратиш і втраченою не будеш, Бо я люблю тебе. Я знаю точно, що серце твоє не криваве.
Тебе кохаю я. І знай, що в світі є серце яке кохає тебе до нестям.

Любовь – це не тільки коли говориш "я люблю тебе"!Це також коли проводиш її поглядом на маршрутку, коли вона сказала, що додому йде з подругою… Коли приносиш їй квіти пізнім вечором, осінню…Коли вимірюєш кімнату, поки вона відписує на твою СМС…Коли прислуховуєшся до кроків на сходах, коли очікуєш на неї…Коли просиш написати, коли вона прийде додому…Коли готовий сидіти біля її ліжка, коли вона хворіє…Коли ти вбачаєш її щастя складовою свого життя… Коли готовий бути весь час поруч, при будь якій погоді чи обставинах… Коли ти ладен зробити будь що заради неї і ніколи не розлучатися...Коли готовий віддавати все, не очікуючи нічого взамін…Коли рахуєш хвилини до зустрічі з нею…Коли бачачи її недоліки, не звертаєш них увагу…Коли готовий кинути все і прийти до неї…Коли ти знаєш, що вона ідеал…Коли ти готовий випробувати все те, що випробовує вона…Коли ти готовий жертвувати всім тим, чим володієш…Коли готовий доставати для неї зорі…Коли на її слова, що вона є біда, ти знаєш, що це не так…Коли ти знаєш, що закохався в ту, яку потрібно… Лиш би вона була поруч!!!

Я люблю на тебе дивитись,
Коли на очах нема сліз
Я вчу тебе не боятись мене
Хоч навколо страх. І крізь

Твої сльози я бачу муки,
Я бачу як хочеш любити,
Цілунками вкрию я руки
Й обличчя твоє сумне.

Коли ж я колись остогидну
Чи іншою зробишся ти
Твій біль і поранене тіло.
Я буду у серці нести

Поранену вкрию сльозами
Хоч може мене ти зречешся,
Я буду горіти вогнями
Для тебе моє серця б"ється.