Ганна Трегуб

Досье Ганна Трегуб


Не скуритися, не спитися, не скурвитися - мої три не.PS. Люблю каву

Адрес: Украина, Киев
Происхождение: Хутір Мозамбік на Прудентопольщині
Дата рождения:25 Июня
Сайт: offline
Следить за пользователемГанна Трегуб родилась 25 Июня неизвестно какого года. Она была рождена в городе Хутір Мозамбік на Прудентопольщині. Также, мы выяснили, что сейчас она проживает в городе Киев, Украина. Ганна исповедует либральные взгляды. В своих религиозных взглядах она указала: "Суміш поміркованого ісламу зі здоровим глуздом".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Ганна о себе:
Живу так, як живецяяя... Мене видно лише в моїх власних діях. У чомусь прагну змінюватися (принаймні в обсягах талії), а у чомусь - залишаюся дубовим консерватором. Знаю одне : друзі, чай, домашні тварини, любов,археологія, лопата, улюблені тапки і батьківщина - то святе, що не продається. Точно можу сказати - якщо довго й методично довбати - вам відчинять або щось вийде.
Для любові сповідую єдиний принцип - не неволити собою. Той, хто поряд, має бути вільним. Так само я нікому не належу, якщо того не хочу.
P.S. А ще - не люблю, коли хтось без дозволу вдирається до душі та починати там наводити свій лад. Мої речі там лежать на своїх місцях, хоча комусь може видаватися, що там - безлад.....