Алексей Басай

Досье Алексей Басай
Адрес: Украина, Буча
Происхождение: Буча
Дата рождения:11 Апреля 1995
Сайт: offline
Следить за пользователемАлексей Басай родился 11 Апреля 1995 года. Он был рожден в городе Буча. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Буча, Украина. Алексей исповедует ультраконсервативные взгляды. На вопрос о религии он указал: "не нашел.". Алексей относится к алкоголю нейтрально.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Алексей о себе:
Значення й походження імені Олексій: “оберегаючий”, “захисник” (грец.)

Енергетика й Карма імені: у цього імені немає ніякої негативної енергії. Воно дуже спокійне й життєрадісне. І хоча ім’я й не обдаровує свого носія якостями лідера, воно втім надійно обгороджує людину від можливих неприємностей. Набагато важливіше в житті Олексія має значення його виховання й оточення , у якому він росте.

Більшість батьків, називаючи так власного малюка, роблять це в пориві батьківської турботи, інтуїтивно або усвідомлено почуваючи нейтральність імені. І правда, Леша може вписатися майже в будь-який колектив, не викликаючи відторгнення, хоча аж ніяк не вічно все трапляється так гладко, як дуже хочеться батькам; особливо коли через виховання батьками в Олексія надмірно розвивається честолюбство. З одного боку, абсолютно без честолюбних замашок, Олексій ризикує стати жахливо ледачою індивідуальністю; з іншої ж – при непомірному розвитку цієї якості це приведе до внутрішнього конфлікту, здатного викликати різні “позаштатні” ситуації. Проблема полягає в тому, що властива для значення імені Олексій рівновага хоч і дає людині спокій і впевненість, але так чи інакше заважає йому стати помітним. Згадаєте: навіть посередині 3-х богатирів , Алеша Попович виглядає начебто на другому плані, незважаючи на те, що подвиги його не менш значні, чим в інших. Так: ми його любимо, поважаємо, однак у силу власного спокою , не дуже помітний.

Хоча, конфлікт для Олексія все-таки рідкість . Звичайно, він воліє залишатися осторонь , жити власним розумом, чим заслуговує славу людини самостійної й упевненої в собі. Йому не подобаються чиїсь спроби підкорити його своїй волі, адже і йому самому теж далеке насильство.

Урівноваженість Олексія робить із нього старанного, терплячого і вдумливого, що дає йому перспективу реалізувати себе в бізнесі, медицині, на дипломатичній роботі. У випадку ж втрати Олексієм характерної для нього рівноваги, життя його може перетворитися в реальне пекло, зате внутрішні переживання, імовірно, знайдуть своє відбиття в його творчості, і світ одержить ще одного письменника або художника.

Секрети спілкування. Урівноваженість Олексія робить його прекрасним слухачем і радником. Він здатний співчувати й готовий у міру сил надати допомогу. Лише не треба, мабуть, намагатися давити на нього.