Іра Штихорська

Досье Іра Штихорська
Адрес: Украина
Происхождение: Луцьк
Дата рождения:15 Марта 1995
Сайт: offline
Следить за пользователемІра Штихорська родилась 15 Марта 1995 года. Она была рождена в городе Луцьк. Также, мы выяснили, что сейчас она проживает в Украина.


Друзья пользователя:Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Іра о себе:
Гарна дівчонка: бархатне, довге, чорне волосся, добрий взгляд, дзвінкий голос, сміх, чорні милі очі. Весела і жизттерадісна. Слухаю рок і метал. Ненавижу читати і бриберати. Люблю дивитись ТВ і гуляти, сидіти за компом и в інтернеті. Обожаю модно вдягатися: люблю салатовій колір. Мрію попасти на Колосвітню Подорож. Обожаю солодке: шоколад и желе. 
 Маю чудову сім`ю: тато, якій мене завжди розуміє, мама, яка в усьом допомагає, братик, який мене завжди достає, але любить. Бабуся, яка мене виховує, дідусь, який мене дуже любить і піклується про мене. Друга бабуся, яка трохи кричить, але дуже добра. Сестра, Тоська, я з якою завжди цікаво і весело. Буся "папугай", Клео "ігуана", Рибік "золота рибка", Ліліт "черепашка". 
 Свободний час провожу за компом, за телевізором, гуляю з друзями. З друзями в день я гуляю в центрі або хожу по магазинах... нічкою робимо вечеркі, дівішнікі або ходимо на дискотекі. 
 Шість годин в день я провожу в Аду, у школі. Но бивають і добрі моменти: урок матемитакі, фізкультури, географіі і хіміі, хімію я ненавижу, але на цьому уроці мрію спалити школу. Також обожаю веселі перерви, на яких ми робимо пакості вчителям: підставляєм на стільчик кнопки, а в стіл вонючки, підрізаем ножки у стільця вчительки, малюєм на дошці чортиків і ставим риску на вчительский стіл, де сидят ці Твари. Раз ми заказали кіллєра Тварюці з Английскої, але він не прийшов... Ще на перервах ми перелазим через вікна до магазинів замість того, щоб вчитися. Потім перед довгими розмовами с вчителями, ми стоїмо і думаємо, як закрити їм рот. 
                     Ось така я.