Юра Вишневський

Досье Юра Вишневський
Адрес: Украина, Львов
Происхождение: Бережани
Дата рождения:6 Июня 1991
Скайп: yura.snoopdog
Сайт: offline
Следить за пользователемЮра Вишневський родился 6 Июня 1991 года. Он был рожден в городе Бережани. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Львов, Украина. Юра придерживается умеренных политических взглядов. В своих религиозных взглядах он указал: "греко-католик".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Юра о себе:
Юрій - це спокійний, зосереджений на своєму внутрішньому світі чоловік. У дитинстві він любить дивитися на хмари, що пропливають по небу.           Зворушливо ставиться до тварин, може підібрати бездомного собаку й доглядати за ним, Його зовнішній вигляд перебуває в протиріччі зі стриманим поводженням і філософським складом розуму.
   Жести, манера говорити відрізняються в Юрія деякою артистичністю. У школі й інституті вчиться добре, посидющий і наполегливий у досягненні поставленої мети. Успішно може працювати інженером, штукатуром, електриком, тренером. У колективі користується повагою товаришів по службі, але великі й шумні компанії воліє уникати.
Юрій не піклується про те, щоб звернути на себе увагу жінок. Вони самі звертають на нього увагу. Його природна артистичність відразу ж викликає в жінок розташування до нього. Юрій займає дещо пасивну позицію, і жінці доводиться брати ініціативу у свої руки.
   У сімейному житті акуратний. Піклується про дітей, допомагає дружині по господарству. Дружина Юрія повинна вміти підтримувати рівні відносини зі свекрухою.