Юрій Попович

Досье Юрій Попович
Адрес: Украина, Рахов
Происхождение: с. Білин, Рахівський р-он, Закарпаття
Дата рождения:24 Апреля
Сайт: offline
Следить за пользователемЮрій Попович родился 24 Апреля знать бы еще какого года. Он был рожден в городе с. Білин, Рахівський р-он, Закарпаття. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Рахов, Украина. Юрій придерживается умеренных политических взглядов.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Юрій о себе:
Ну я десь так десяте чудо світу. Стрункий, високий лишень, трішки горбатий. Ну насправді в мене ріст 150 см., це звичайно з підскоком або з шапкою і на ковзанах.  Ну це вже, як вам більше подобається. Ну одним словом такий собі колобочок.
Чим займаюся? Мушу визнати я дуже працьовитий. Але маю одну слабкість - коли поїм то хочу спати, а коли прокинуся то хочу їсти так безперервно. Поганих звичок немає, я ж сам по собі погана звичка. Єдине я малопющий. Пю, пю і все мало. А і ще одне дуже важливе я неодружений. Шукаю ідеальну жінку а коли знаходжу то виходить вона шукає ідеального чоловіка. А ще в мене сильно розвинена телепатія я, навіть знаю, що зараз робить той хто читає це повідомлення - усміхається!!!
Ну дякую за увагу, це було таке коротке резюме мого життя, думаю в деталі вдаватися не подрібно. Ну і звичайно бажаю всім гарного настрою!