Алла Одлежук

Досье Алла Одлежук


...In the midst of the coming storm, In the midst of the coming blessing, That my life would be built upon the rock...JESUS IS MY ROCK...

Адрес: Украина, Львов
Происхождение: Львів
Дата рождения:5 Апреля
Сайт: offline
Следить за пользователемАлла Одлежук родилась 5 Апреля знать бы еще какого года. Она была рождена в городе Львів. Также, мы выяснили, что сейчас она проживает в городе Львов, Украина. Алла придерживается умеренных политических взглядов. Алла Убежденный трезвенник.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Алла о себе:
Люблю мого Господа-Творця, Він найращий Дизайнер і все прекрасним створив, моє життя в Його міцних руках і це головне! Люблю свою сім'ю, друзів, близьких мені людей, подорожі, інші культури, країни, архітектуру різних міст, походи в гори і взагалі всю природу навколо...насолоджуюсь співом пташок, часто любуюсь сходом і заходом сонця, люблю дивитись на нічне зоряне небо, чути шум моря і ходити по узбережжю, вдихаючи бризги пінистих хвиль.... взагалі люблю все справжнє.... Люблю помічати дрібнички у всьому, з яких складається взагалі життя, як в природі так і в людях, бо вони багато про що говорять і це є відкриттям завжди чогось нового і цікавого!.... Люблю читати, слухати музику, прогулюватись парками, вуличками рідного міста, дивитись на місто згори, з різних криш, з різних ракурсів де видно всю його панораму ! Люблю фотографувати, а особливо чомусь природу, мріяти і втілювати мрії в реальність!.... Люблю бачити щирі посмішки на обличчях людей, їхні очі, що виражають глибину душі, їхню сердечну радість, дитячу щирість та простоту! Важливим для мене є щоденний особистий розвиток, активність, рух вперед до прекрасного світлого майбутнього і саме головне, щоб був результат! Вважаю що це життя маю прожити достойно, залишивши хороший слід після себе, роблячи добрі справи в міру своїх можливостей! Я маленька людина, що хоче бути лиш інструментом в великих Божих руках! Хочу інвестувати свій час, сили і ресурси в дітей - бо вони є майбутнім! Маю певні ідеї і проекти щодо цього, та дуже надіюсь Господь допоможе втілити ці плани в реальність! Розумію всю відповідальність перед Небесним Татком за своє життя, яке є великим подарунком для мене! Що я вкладу сьогодні - те принесе плід завтра! Слава Тобі Господь за все!