Олена Дідуренко

Досье Олена Дідуренко
Адрес: Украина, Винница
Происхождение: Винница
Дата рождения:8 Декабря 1990
Сайт: offline
Следить за пользователемОлена Дідуренко родилась 8 Декабря 1990 года. Она была рождена в городе Винница. Также, мы выяснили, что сейчас она проживает в городе Винница, Украина. Олена исповедует ультраконсервативные взгляды. В своих религиозных взглядах она указала: "Православие". Оленаотносится к алкоголю компромисно.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Олена о себе:
Жінка-слабка істота з сильними рефлексами,навіть уві сні вона пам'тає всі образи,котрих ти їй завдав,тому,прощаючись із жінкою,ніколи не розслабляйся.Розслабишся-обов'язково залишишся без яєць.В якому сенсі?В переносному звісно...І в прямому теж.
Річ у тім,що в жінок є такий ген,котрий відповідає за агресивність.І ніхто не може вирахувати,коли саме і завдяки чому він активізується.Тому жінки,як правило,імпульсивні й непередбачувані,саме тому в них трапляються істерики й нервові зриви.Вона відчуває,що кожної миті може зірватись, і намагається приховати цю свою потенційну агресивність за неадекватною поведінкою,алкоголем і косметикою.Саме косметикою.Повір мені:останнє,що ти відчуєш у  цьому житті-це парфуми жінки,котра душитиме тебе твоєю ж краваткою.Тому що в кожній із нас-на рівні генетики-закладене це бажання:придушити всіх уродів,що зробили нам боляче,причому зробити це по можливості акуратно,аби при похованні не тратитись на нову краватку...