Територія Знижок

Досье Територія Знижок
Адрес: Украина, Чернигов
Происхождение: Чернігів
Сайт: offline
Следить за пользователемНам не известно когда родился Територія Знижок. Он был рожден в городе Чернігів. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Чернигов, Украина. Територія придерживается умеренных политических взглядов.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Територія о себе:
	Громадянам:

Є два основних шляхи заощаджувати: або менше витрачати, або менше платити. Якщо Ви віддаєте перевагу другому варіанту, то цей сайт саме для Вас.
Придбавши або отримавши в подарунок картку ДК "ТЕРИТОРІЯ ЗНИЖОК" Ви отримуєте:
- знижки на товари та послуги у наших партнерів;
- гарну поінформованість про спеціальні акції, знижки та розпродажі в магазинах, салонах, клубах, ресторанах і т.д.;
- участь в розіграші призів серед користувачів карток та багато іншого.
Знижки надаються пред'явникові картки, тобто Ви можете передавати картку в користування своїм родичам чи друзям. Віддавати картку не потрібно, її треба лише показати до моменту замовлення товару (послуги). Дисконтна картка Клубу дозволить Вам отримувати ті ж товари (послуги) але за меншу ціну. Перевага дисконтної картки "ТЕРИТОРІЯ ЗНИЖОК" очевидна, адже вона дає змогу отримати знижку не в одному магазині, кафе, салоні краси тощо, а в багатьох (в усіх підприємствах-учасниках Клубу). 
Шановні Чернігівці, отримайте картку ДК "ТЕРИТОРІЯ ЗНИЖОК" та насолоджуйтесь придбанням товарів та послуг в Нашому чудовому місті!!!


Дисконтний клуб "Територія знижок"

Дисконтний клуб - це те, що у світі відомо давно, як стійке, що приносить взаємну вигоду його учасникам формування. Такі клуби у світі широко поширені та, як правило, діють у певних сферах. Але, на відміну від багатьох діючих дисконтних клубів, програма ДК "ТЕРИТОРІЯ ЗНИЖОК" розрахована на створення системи знижок, що діють у місті Чернігові та інших містах Чернігівської області, а в перспективі і на всій території України. Клієнти мають право одержувати знижки у фірм, які беруть участь у програмі клубу. Розміри знижки по картці встановлюються фірмами-учасниками дисконтного клубу самостійно.
ДК "ТЕРИТОРІЯ ЗНИЖОК" створений 15.07.2008 р. та має на меті підтримку розвитку бізнесу на Чернігівщині, а також задоволення потреб населення в якісних та недорогих товарах та послугах. 


Місія компанії

Місія Дисконтної системи "Територія Знижок" - надання найбільших економічних вигід городянам за рахунок об'єднання кращих компаній Чернігова в єдину дисконтну систему, надання знижок і подарунків, інформаційне забезпечення та підтримка активної участі в суспільному житті. 


Команда

ДК "ТЕРИТОРІЯ ЗНИЖОК" - молода, що динамічно розвивається компанія, яка займається розробкою та просуванням унікальних рекламних проектів. Наша команда - це згуртований колектив люблячих свою роботу людей, що знаходять нові рішення в умовах постійної зміни ситуації.
Ми розуміємо, що успіх будь-якого проекту визначається в першу чергу його людьми. Ми впевнені, що саме команда - наша головна конкурентна перевага.
В ДК "ТЕРИТОРІЯ ЗНИЖОК" є всі умови та ресурси, що сприяють розкриттю потенціалу кожного співробітника. Ми готові запропонувати цікаві та креативні рішення будь-яких складних ситуацій, що в підсумку приведе до корисного ефекту в діяльності Вашої організації.


Вигоди для користувачів карток ДК "ТЕРИТОРІЯ ЗНИЖОК"

- Робить процес придбання товарів (послуг) доступним та приємним, тому що Ви одержуєте значні знижки, а також подарунки від фірм-учасниць системи. 
- Створює можливість широкого вибору пропонованих товарів та послуг (число учасників системи росте щодня). 
- Інформує про спеціальні акції та додаткові знижки від компаній-учасниць дисконтної системи "Територія Знижок", про заходи для власників дисконтних карт "Територія Знижок", а також про провідні події Чернігова.