Александр Горкавый

Досье Александр Горкавый


Припини курити далі, та давай, крути педалі!!!))))

Происхождение: Бориспіль
Сайт: offline
Следить за пользователемНам не известно когда родился Александр Горкавый. Он был рожден в городе Бориспіль. Александр исповедует либральные взгляды. В своих религиозных взглядах он указал: "Светский гуманизм". Александр трезвенник.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Александр о себе:
Меножу нічого сказати, адже я знаю інших людей краще ніж себе самого)))

 Гадаю, що майже кожен, хто замислювався про своє майбутне і передбачав у ньому можливість діяльності dj-я чи продюсера не уявляє своє буття зез музики в тій чи іншій формі. Адже музика - це паралельний вимір, де кожен переживає ще одне життя(і це життя, я впевнений, далеко не сірого кольору).Отже, музика для нас як кисень!!!!!
Так, щось я захопився!) Перейдімо до справи.
Чому я хочу стати ді-джеєм?(розкрию це питання у незвичній формі, тобто діаклозі журналіста зі мною ;) )
-Яку роль у твоєму житті відіграє музика?
-Відповідь на це питання описана вище.)))
-Як довго ти займаєшся музикою та чи маєш муз. освіту?
-У світі музики я знахожусь більше 10-ти років, адже, здається..., у 2-му класі батьки віддали мене у ДМШ, у народне відділення по класу баян, який я успішно завершив. Праралельно приймав участь у ансаблях де навчився грати ще на деяких інструментах.
-Коли ти пізнав електронну музику?
-Я буду її пізнавати все життя!) А відкрив її для себе приблизно у 8 років. Зрозумів її лише років 5 тому.
-Чи думав ти колись про кар\"єру дж-я і чому?
-Так, звичайно, я думав над цим питанням, але не пам\"ятаю чому, і за яких обставин у мене вперше виникла ця ідея)))Але зараз для мене це як серйозний варіант майбутньої професії.
-Чому даний вид діяльності так тебе приваблює?
-ТОму що я маю бажання донести своє бачення електронної музики до мас народу, і коли хтось мене розуміє, коли я приношу комусь задоволення я теж отримую певний заряд позитиву. Мені це подобається!!!
-А яке у тебе бачення електронної музики, що ти саме хочеш розкрити людям?
-На сам перед це емоції, а не просто драйвове ритмічне \"переливання\" звуків. Характер музики набагато ширше ніж вважають.
А ще мені хотілось би розкрити очі людям які слухають те що їм нав\"язують(реклама, друзі, дівчина)...), а не те що їм подобаєтья. Адже з розитком популярності електронної музики з\"явилось багато неякісного продукту і у поважних колах продюсерів та дж, що у свою чергу впливає на кожного з нас. Я хотів би навчити людей відсіювати \"сміття\" яке випускається сотнями релізів на день!!!
-Яку саме музику ти слухаєш?
-Різну! Від класики та блюзу до д\"н\"б.
-А все ж таки, які основні напрями ти підтримуєш найбільше?
-Напевно це текстеп, нейрофанк, хаус, електро-хаус, техно, дабстеп...можливо ще щось)))

 Дякуюу вам за уваг та надіюсь що ви не засинали декілька разів поки це дочитали)))Та прошу вибачення за можливі орфографічні та синтаксичні помилки!)
Успіхів усім!!!