Инна Кобевко

Досье Инна Кобевко


DANCEAVENUE SCHOOL 050 97 92 555

Адрес: Украина, Черновцы
Происхождение: Черновцы
Дата рождения:28 Июня 1982
Сайт: offline
Следить за пользователемИнна Кобевко родилась 28 Июня 1982 года. Она была рождена в городе Черновцы. Также, мы выяснили, что сейчас она проживает в городе Черновцы, Украина. Инна исповедует либральные взгляды.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Инна о себе:
ДансАвеню – це сучасна школа, де кожен має можливість реалізувати свій потенціал у світі танцю та фітнесу. Неважливо скільки вам років і яка у вас фізична підготовка, наш дружній професійний колектив допоможе вам знайти себе і розвиватися в обраному напрямку. Ми пропонуємо широкий вибір танцювальних стилів та фітнес направлень для дорослих та дітей.
Всього за півтора роки свого існування, наша школа перетворилася у велику дружню родину, яка налічує більше ніж 250 чоловік. Як і будь-яка сім’я, ми  маємо певні традиції: разом проводимо свята, разом відпочиваємо, а також приймаємо участь у різноманітних заходах нашого міста. Одними з нещодавніх важливих подій у житті нашої школи стали участь у танцювальному телевізійному проекті «Майданс», участь у зйомках кліпу музичного гурту «С.К.А.Й.» та проведення Західно-українського фестивалю HipHop Культури  Freestyle Games. Попереду у нас є ще багато планів та проектів, зокрема проведення ряду майстер-класів від відомих танцівників України. 
Ми завжди прагнемо розвиватися і вдосконалювати наші заняття. І ми віримо, що лише спільними зусиллями ми зможемо досягнути гарного результату.

ДансАвеню оголошує набір в дитячі групи!

Танці для дітей – сучасна хореографія (Хіп-Хоп, Модерн, Контемп, Брейк-Данс та ін.)

● Молодша група: дітки 4-6 р. В програмі навчання: ритміка, основи хореографії, загальна фізична підготовка. Заняття танцями покращать гнучкість, осанку, природну пластику, подарують дитині радість, спілкування, збагатять її внутрішній світ і допоможуть пізнати себе!

● Середня група: дітки 7-10 р. Вивчаються різноманітні стилі сучасної хореографії, постановка танцю. Особлива увага приділяється розвитку осанки, пластичності, гнучкості.

● Старша група: 11-15 р. Поглиблене вивчення стильної і модної хореографії, розтяжка.

Наповніть життя дитини змістом, красою, здоров’ям та спілкуванням!

Чекаємо вас за адресами: 
вул. Івасюка, 3
вул. Комарова, 9А
Пр.Незалежності, 72
т. (050)97-92-555
www.danceavenue.cv.ua