Ігор Подолюк

Досье Ігор Подолюк


остановите планету, я сойду!!!

Адрес: Украина, Ивано-Франковск
Происхождение: Івано-Франківськ
Дата рождения:1 Июня 1989
Скайп: Fycuk
Сайт: offline
Следить за пользователемІгор Подолюк родился 1 Июня 1989 года. Он был рожден в городе Івано-Франківськ. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Ивано-Франковск, Украина. Ігор исповедует ультраконсервативные взгляды. На вопрос о религии он указал: "Вірю в БОГа! він є!". Ігоротносится к алкоголю компромисно.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Ігор о себе:
03.08.09 день народження 2! Армянськ!

Що означає ім'я ІГОР 

Ім'я має скандинавське походження від слова "вар" і означає "воїнство, сила". За деякими джерелами словосполучення "інг вар" означає просто юний воїн. 

Хлопчики Ігори - живі й рухливі діти. Вони дуже здібні, добре вчаться, найбільше їм вдається математика. Але через невгамовний характер поводяться на уроках неспокійно, і батькам доводиться часто навідуватися в школу для спілкування із учителями. 

Ігори зовні більше схожі на матір, а характером на батька. Захоплюються спортом, можуть домогтися значних досягнень. Не завжди Ігорям вдається одержати вищу освіту, тому що їм не вистачає посидючості й завзятості. За професією Ігори можуть стати інженерами й токарями, юристами й водіями, учителями й тренерами. 

Характер суперечливий. Ігори вперті, нешвидко пристосовуються до навколишнього оточення. Легко сходяться з людьми, але й швидко розлучаються. Найбільших успіхів Ігори домагаються в більш старшому віці. Усього добиваються своєю працею. Уникають необов'язкових людей. 

Мають успіх у жінок і самі приділяють їм велику увагу. Ігори надмірно ревниві, у шлюбі прагнуть до лідерства, нав'язують дружині свою думку.

Если Близнецы любят, то надолго, 
если взаимно, то навсегда...