Олександр Карпінський

Досье Олександр Карпінський
Адрес: Украина, Червоноград
Происхождение: Червоноград
Дата рождения:16 Января
Скайп: alexkrpn1
Сайт: offline
Следить за пользователемОлександр Карпінський родился 16 Января неизвестно какого года. Он был рожден в городе Червоноград. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Червоноград, Украина. Олександр придерживается умеренных политических взглядов. В своих религиозных взглядах он указал: "крестиянин".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Олександр о себе:
Я жуткий КРАСАВЕЦ и ГЛАМУРНЫЙ падончеГГГ горжусь этим))))

Dj Karpinsky зацікавився діджеїнгом в 2008 році. У квітні 2009 року, за підтримки Dj Djyn, Dj Boolya, та Dj Andruhin, отримавши від них ази діджеїнгу, почав працювати разом з ними діджейом . На протязі 2009 року працював резидентом у "hike-bar-disco club". На протязі цілого року організував багато різноманітних вечірок у своєму регіоні у таких клубах як: “Victoria-disco club”,”Aero- night club”, та інших набираючись досвіду діджея та промоутера. Також у цьому ж році закінчує школу професійного діджеїнгу RSS DJ-s SCHOOL під керівництвом DJ SASHA LOMONOSOFF  та DJ MISHA KOMUNIST . 

Разом з Dj Djyn, Dj Boolya являється засновникоми таких масових заходів як: Electro Autumn, 4ervonograd parad 2009(winter session), Sokal’-4ervonograd parad 2009(summer session), SECTOR SOUND, Sokal’-4ervonograd parad 2010(summer session), In The Spring Sky, та інших  – участь в яких беруть  діджеї нашого та інших міст. Є одним із засновників та учасником CAT STAR PROMO Group.

З квітня 2012 року веде власне радіо-шоу "In The Digital Sky" на Нео Радіо.
 
Виступав на одних сценах з такими діджеями як Dj SASHA LOMONOSOFF, Dj DANILOVSKY, DJ COS, Dj CITY LIGHT, DJ CHOSEN, Dj DJYN, DJ BOOLYA, DJ ANDRUHIN, DJ MENS, DJ WHITE, DJ VLADOFF, DJ ANDRUHIN, DJ L!B@, IN4HANDS DJ's, DJ NIKITA та ін….