Оксана Якубів

Досье Оксана Якубів
Адрес: Украина, Львов
Происхождение: Івано-Франківськ
Дата рождения:1 Октября 1987
Сайт: offline
Следить за пользователемОксана Якубів родилась 1 Октября 1987 года. Она была рождена в городе Івано-Франківськ. Также, мы выяснили, что сейчас она проживает в городе Львов, Украина. В своих религиозных взглядах она указала: "ВІРЮ".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Оксана о себе:
---
All you need is love ♥ and a dog ツ
---
... ведь человек - не то что ест, не то что пьет и с кем он спит.
Важней чем дышит и живет... о чем мечты... о чем молчит...
---
Некучерява Ксю (;
---
Любви Вам, Дуалы :)
...
...
...
...
...
У відповідь на нову політику "ВКонтакте" я цим текстом оголошую, що всі мої персональні дані, фотографії, малюнки, листування і так далі є об'єктами мого авторського права (згідно Бернської Конвенції). Для комерційного використання всіх вищезазначених об'єктів авторського права в кожному конкретному випадку необхідний мій письмовий дозвіл.

"ВКонтакте" тепер є публічною компанією. Саме тому усім користувачам даної соціальної мережі рекомендується розмістити на своїх сторінках подібне «повідомлення приватності», в іншому випадку (якщо повідомлення не опубліковано на сторінці хоча б одного разу), ви автоматично дозволяєте будь-яке використання даних з вашої сторінки, ваших фотографій і інформації, опублікованої в повідомленнях на стіні вашої сторінки.

Кожен, хто читає цей текст, може скопіювати його на свою стіну в "ВКонтакте". Після цього ви будете перебувати під захистом законів про авторське право. Цей комюніке повідомляє "ВКонтакте" про те, що розголошення, копіювання, розповсюдження моєї особистої інформації або будь-які інші протиправні дії по відношенню до мого профілю в соціальній мережі суворо заборонені. Заборона також накладається на співробітників, студентів, агентів або будь-який інший персонал, так чи інакше підконтрольний "ВКонтакте". Інформація, яка розміщується в даному аккаунті, є конфіденційною. Порушення приватності моїх даних є порушенням закону (UCC 1 1-308-308 1-103 та Римського Статуту).