Толик Фролов

Досье Толик Фролов


"WE CREATE TRY ART" www.tolikfrolov.com

Адрес: Украина, Киев
Происхождение: Київ
Дата рождения:4 Сентября 1990
Сайт: offline
Следить за пользователемТолик Фролов родился 4 Сентября 1990 года. Он был рожден в городе Київ. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Киев, Украина. Толик придерживается умеренных политических взглядов. На вопрос о религии он указал: "християнство".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Толик о себе:
Толік Фролов - про нього можна сміливо сказати: "він розмовляє мовою мистецтва". Чудовий танцівник, хореограф і режисер - все це не просто перелік його професійних навичок, це невід'ємні частини його цілісної творчої сутності. У вже давно склалося уявлення про хореографії Толік привніс цікаву гостроту вуличної культури. Він взяв класичну техніку виконання і зруйнував всі її правила: зробив танець веселим, збудженим, сексуальним.
Про ступінь професіоналізму Фролова свідчить його робота з такими брилами світу мистецтва:Dr.Alban, Haddaway, In Grid, Пара Нормальних...Хореограф сольного концерту Ольги Горбачової, "Varda" ,група "Авіатор"(Україна , Київ) , хореограф відкриття "JEEP STORE" (Мароко , Casablanca ) , а також тб-проектів: "Фабрика Зірок", "Танцюю для тебе", "Шоу #1", "майдан's"( Україна , Київ ) , конкурсу "Bala Turkvizyon 2015" , "Астана кеші конилди"(Казахстан , Алмати ) Додатково до всього, Фролов є засновником і керівником колективу SuperBallet, займаючись яким втілює всю свою духовну свободу. SuperBallet - це не просто проект, це синтез трьох пристрастей: хореографії, музики і відео, у форму сучасного мистецтва. Тут химерно поєднуються різні стилі та техніки, покликані відбити мультикультурне природу сучасного танцю. Всі історії та постановки колективу побудовані навколо основних тем зрілості: Життя ... Любов ... Смерть ... "Ми створюємо справжнє мистецтво" - голосно заявляє SuperBallet, і не менш гучно лунає несамовитий гасло його творця:"Я хочу, щоб кожна моя робота виглядала дійсно велично!!!"
Facebook:
     http://www.facebook.com/tolik.frolov
     www.tolikfrolov.com