Роксолана Блавацька

Досье Роксолана Блавацька


живи ,посміхайся,люби

Адрес: Украина, Львов
Происхождение: Львів
Дата рождения:10 Мая 1993
Сайт: offline
Следить за пользователемРоксолана Блавацька родилась 10 Мая 1993 года. Она была рождена в городе Львів. Также, мы выяснили, что сейчас она проживает в городе Львов, Украина. Роксолана придерживается умеренных политических взглядов. В своих религиозных взглядах она указала: "християнка". Роксолана трезвенник.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Роксолана о себе:
Те,що говорить енциклопедія:
Характер
У суперечках Роксолана віддасть перевагу компромісу, використовуючи м'який підхід для досягнення згоди, коли ж буде помічено, що суперечка розгорається, то вчасно піде убік. Роксолана зазвичай має багато друзів і знайомих, тому не страждає від самотності.

Основні риси
Колективізм, інтелігентність, неуважність, цікавість, владність.

Скорочені версії імені: Роксоланонька, Роксоланочка, Роксолянонька, Роксоляночка, Рося, Роська, Росенька, Росечка, Росюня, Рокса, Лана, Ланонька, Ланочка, Лануся, Лануська, Ланусенька, Ланусечка, Ляна, Лянка, Лянонька, Ляночка, Лянуська, Лянуся, Лянусенька, Лянусечка, Ляня.

Неординарність імені зробить Роксану чутливою людиною і це може ускладнити життя. Проте, Роксолана, як правило, рішуча і цілеспрямована особистість. Вона вельми наполегливо і послідовно домагається намічених цілей. Крім того, для неї в більшості випадків характерне почуття гумору, що її нерідко виручає. А якщо їй вдасться приборкати своє самолюбство, вона уникне дуже багатьох проблем у своєму житті.

Роксолана з тих жінок, яких не втримаєш на одному місці. Вона дуже любить подорожі. Може отримати спеціальність археолога або знайти роботу, пов'язану з різними поїздками. Жінки з цим ім'ям схильні використовувати яскраві кольори в одязі і косметиці, але завжди з великим смаком.

При виборі супутника життя керується більше здоровим глуздом, ніж серцем. І її вибір буде вдалим, якщо вона відмовиться від задоволення бути правою завжди і у всьому і ще наполягати на цьому. У спілкуванні з Роксоланою не слід зачіпати її самолюбства, тому що вона не скоро забуде необережне слово. З нею краще всього витримувати дистанцію. 

А так, то я сама про себе не можу говорити,доречніше запитати про мене у моїх друзів.