Назарій Зінько

Досье Назарій Зінько
Адрес: Украина, Львов
Происхождение: Львів
Дата рождения:18 Сентября 1982
Сайт: offline
Следить за пользователемНазарій Зінько родился 18 Сентября 1982 года. Он был рожден в городе Львів. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Львов, Украина.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Назарій о себе:
Я люблю пізнавати цей світ і себе у цьому світі. Часто здійснюю пізнання світу за допомогою подорожей. Подорожі – це, безперечно, моє улюблене хобі. Люблю відкривати для себе планету Земля, зокрема: гори, долини, річки, моря, океани, пустелі, ліси, джунглі, які на ній розташовані; живих істот, які її заселяють (людей, рослин, тварин), а також взаємовідносини між ними (культури, релігії, філософія, екологічні питання і т.д.).

Цікавлюся філософією, релігією, культурою у різних проявах (традиції, звичаї, танці, кулінарія і т.д.), мистецтвом (театр, кіно, музика), науками (мабуть, найбільше біологією, але також іншими точними науками), бізнесом і економікою, психологією, екологією. 

Також люблю кататися на лижах і сноуборді. Вчуся танцювати аргентинське танго. Люблю здійснювати піші мандрівки по горах (треккінг). Зрештою дуже люблю гори - вони надихають, дають енергію, змушують задуматися над життям..