Юрій Михасяк

Досье Юрій Михасяк


Труднощі породжують силу, сила - віру, віра - любов, любов -щастя...

Адрес: Украина
Происхождение: Львів, Мостиська
Дата рождения:19 Апреля
Скайп: yurkomik
Сайт: offline
Следить за пользователемЮрій Михасяк родился 19 Апреля знать бы еще какого года. Он был рожден в городе Львів, Мостиська. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в Украина. Юрій придерживается умеренных политических взглядов. Юрій трезвенник.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Юрій о себе:
Мрію про грандіозне, насолоджуюсь простим :)

Моє життя відкрите для гостей. Хто хоче той заходить, хто хоче залишається, хто хоче йде. Але є правила яких я прошу дотримуватись. Заходьте  чистими, будьте щирими, ідучи, не ламайте двері..ними ще будуть заходити  :)

Кожен ускладнює собі життя в міру власних інтелектуальних і емоційних можливостей. Хтось іграми життєвими, хтось іграми компутеровими, фільмами, книгами, фантазіями, оточенням і т. п. Ми не можемо жити без "вирішення проблем" ) тому краще обирати вирішення тих проблем які сприяють власному розвитку і розвитку оточення ) і не треба рватись поперед батька розв'язувати за когось його життєвий кросворд.. ймовірно нашкодимо...навіть в казці принц рятує принцесу від злого змія, золотоволоску з вежі, а білосніжку з столітнього сну Люди приречені шукати пригод на свою попу.. от коли вже все ніби добре - починаються скучні титри )