Гайтана-Лурдес Эссами

Досье Гайтана-Лурдес Эссами
Адрес: Украина, Киев
Происхождение: Київ
Дата рождения:24 Марта 1979
Сайт: offline
Следить за пользователемГайтана-Лурдес Эссами родилась 24 Марта 1979 года. Она была рождена в городе Київ. Также, мы выяснили, что сейчас она проживает в городе Киев, Украина. Гайтана-Лурдес не интересуется политикой. В своих религиозных взглядах она указала: ",,,".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Гайтана-Лурдес о себе:
Я народилася в Україні, але до п’яти років жила за кордоном, у Конго на вітчизні мого батька. Я розмовляла тільки французською мовою та мовою ленгала. Мій батько досі мешкає у Браззавилі (столиця Конго), займається транспортним бізнесом, але зі мною бачиться рідко.

Гайтана – моє справжнє ім’я, так назвав мене батько (повністю воно звучить "Гайта-Лурдес", що в перекладі з ленгала означає "сильна та владна"). Після повернення до України мене записали в документах як Гайтана.


Я в дитинстві  демонструвала неабияку кмітливість, фантазію та ділові якості, заробляючи на карманні витрати продажем хом’ячків.... У мене завжди були найгарніші та найдорожчі хом’яки, тому що я їх фарбувала та розчісувала, вони виглядали товстими та красивими!"
мої улюблені тварини – хом’яки та собаки, домашній улюбленець – той-тер'єр Піпіта.


Я відмінно граю у настільний теніс: ставши кандидатом у майстри спорту, якийсь час я навіть серйозно замислювалась щодо спортивної кар’єри... Мене кликали у професійний спорт, і мені це було дійсно цікаво, я навіть збиралась стати тренером з настільного тенісу, ось тільки співати мені все ж таки подобалося більше... Я охоче займаюсь спортом: настільний теніс, фітнес, та, звичайно, гірський велосипед, на якому я їздю містом у теплі часи року  Затори на дорогах можна обминати, до того ж це і спорт, і прогулянка, і задоволення водночас!


Я Гайтана здобула економічну освіту, а у дитинстві закінчила музичну школу, де навчилась грати на саксофоні.
 

більшість своїх пісень я, Гайтана пишу сама, використовуючи як фортепіано, так і не зовсім звичайний "музичний інструмент" – диктофон, на який я, Гайтана наспівую мелодію в інструментальній партії.


у 2005-му році я, Гайтана зайняла перше місце у екстремальному інтелектуально-спортивному теле-шоу Олександра Абдулова "Естестественный отбор"...” та виграла 2700 долларів, але досі їх не отримала... Для цього потрібно летіти до Москви, займатись оформленням  якихось документів, відкривати рахунок у банку, підписувати папери – а часу на це немає, – Хіба що буде концерт у Москві, ось і буде привід з’їздити!


Я ...Гайтана колекціоню сумки! У мене їх десь півсотні, можливо навіть більше, от тільки я їх повсякчас комусь дарую – мамі, подругам. Але завдяки цьому моя "експозиція" постійно оновлюється!


Я обожнюю готувати, і намагаюся купувати усі продукти сама,  Коронна страва?.. Напевно, італійська паста з морепродуктами