Масянічка Глушак

Досье Масянічка Глушак
Адрес: Украина, Львов
Происхождение: Зимна Вода
Дата рождения:20 Августа 1992
Сайт: offline
Следить за пользователемМасянічка Глушак родилась 20 Августа 1992 года. Она была рождена в городе Зимна Вода. Также, мы выяснили, что сейчас она проживает в городе Львов, Украина. Масянічка придерживается умеренных политических взглядов. На вопрос о религии она указала: "Християнство".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Масянічка о себе:
Під час випускних іспитів після 9-го класу Марянка захворіла страшною невиліковною хворобою. Першими симптомами якої були величезна гуля , яка з’явилася на шиї, почaли боліти голова та ноги, її здолала слабкість. Почалися численні обстеження. Різні лікарі ставили різні діагнози. Лише один медик старшого віку сказав, що у дівчинки - рак. Завдяки пункції у дитячій спеціалізованій клінічній лікарні діагноз підтвердився - гостра лімфобластна лейкемія.
   Школярка намагалася відганяти сумні думки зa допомогою молитви, вишивання та читання книжок - до душі припали сучасні українські автори та знаменитий Коельо. Мар'янка завжди старалася налаштуватися на позитив. 
   Настав і кращий період часу коли Мар'янці стало краще, вона вилікувалась від цієї страшної недуги, повернулася в рідну, затишну оселю.
  Хотілося швидше повернутися до школи, але лікарі заборонили їй перебувати у школі, оскільки різноманітні інфекції можуть їй зашкодити. Тому вчителі приходили додому. З однокласниками знайти спільну мову не вдавалося. Мар'янка казала, що стала іншою, тому одноліткам важко її сприймати.
  Мар'яна завжди боялася, що хвороба повернеться і вона нічого не встигне зробити тут у нормальному повсякденному житті.
 Вона була переконаною, що одужати першого разу їй допомогло щире кохання, а свої страхи. емоції та переживання вона описує в оповіданні "The life go on" або "Стриптиз душі" .
  Мар'яна заслужено будувала плани, хотіла поступити до ВУЗу, мріяла пошвидше вийти заміж, народити дітей і взагалі жити тим життям, якого немає в лікарні, наздогнати все те що пропустила за весь час перебування в лікарні, на хіміотерапії, реанімації, підняття аналізів.
  Під час тестування ЗНО Мар'янка відчула втому і признаки пережитої нею хвороби, і вона зрозуміла , що здійснилось те чого вона так боялась. 1 червня 2009 року лікарі ще раз підтвердили цей діагноз. Наступного ранку її відразу ж госпіталізували. Знову почалося це пекельне життя. Все повторювалося знову...
  Була надія на те. що коли покращаться аналізи її відправлять в Італію на трансплантацію кісткового мозку. Вона в це вірила і всіх в цьому переконувала.
  Була в неї надія і на те, що приїхавши здоровою з Італії, вона зможе продовжити "Стриптиз Душі", оскільки відбулося багато змін.
  Але нажаль не завжди буває так , як цього хочеться. Вона попала в реанімаційну кому, з якої їй так і не вдалось вийти...
  Померла Марянка 19 серпня 2009 року, так і недочекавшись одного дня до свого сімнадцятиріччя...