Саша Колеснік

Досье Саша Колеснік
Адрес: Украина, Горинка
Происхождение: Горинка
Дата рождения:3 Февраля 1988
Сайт: offline
Следить за пользователемСаша Колеснік родился 3 Февраля 1988 года. Он был рожден в городе Горинка. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Горинка, Украина. Саша придерживается умеренных политических взглядов.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Саша о себе:
Фотозйомка весілля з початку дня і в ресторані до кінця першого танцю. Включає в себе фото вдома у нареченого і нареченої, палац одруження, прогулянку і початок бенкету.
 Ви отримуєте фотографії на DVD. 
 Технічна корекція всіх кадрів (контраст, колір, тон, кадрування). В результаті корекції всі кадри будуть готові для друку або для подальшої художньої обробки. Глибока художня обробка в графічних редакторах (художня робота з кольором, ретуш, усунення зайвих елементів з кадру).
 Також можу запропонувати за окрему плату виготовлення індивідуального фотоальбому. Весільна фотокнига.

Love story включає в себе фотосесію 2-3 години. Приблизна кількість фотографій 100 штук, записаних на CD диск. Технічна корекція всіх кадрів (контраст, колір, тон, кадрування). В результаті корекції всі кадри будуть готові для друку або для подальшої художньої обробки. Глибока художня обробка в графічних редакторах (художня робота з кольором, ретуш, усунення зайвих елементів з кадру). 15 фотографій проходять повну постобробку на комп'ютері.
 

Дитячі фотографії (портфоліо) на вулиці протягом 1,5 години. Приблизна кількість фотографій 100 штук, записаних на CD диск. Технічна корекція всіх кадрів (контраст, колір, тон, кадрування). В результаті корекції всі кадри будуть готові для друку або для подальшої художньої обробки. Глибока художня обробка в графічних редакторах (художня робота з кольором, ретуш, усунення зайвих елементів з кадру). 15 фотографій проходять повну постобробку на комп'ютері.
 

Персональна фотосесія (портфоліо) на вулиці протягом 2-3 годин. Приблизна кількість фотографій 100 штук, записаних на CD диск.Технічна корекція всіх кадрів (контраст, колір, тон, кадрування). В результаті корекції всі кадри будуть готові для друку або для подальшої художньої обробки. Глибока художня обробка в графічних редакторах (художня робота з кольором, ретуш, усунення зайвих елементів з кадру).

Репортажна фотозйомка. Корпоративні свята, дні народження, прес-конференції, круглі столи, концерти, світські раути і спортивні події ... Куди не глянь, без неї не обійтися. Репортажна фотозйомка потрібна там, де є що подивитися, але важко все запам'ятати.

Фотозйомка дитячого дня народження, хрестин та інших свят. Як тільки дитина народжується, історія його життя починається. І в цій історії є дуже важливі моменти. Виписка з пологового будинку, хрестини, перший рочок життя, похід до школи, випускний, і багато-багато іншого. Іноді хочеться просто побути родиною, відпочити і повеселитися, а дитячий фотограф залишить спогади для Вашого фотоальбому.