Олексій Кулак

Досье Олексій Кулак


Кохаю своїх дівчат.......

Адрес: Украина, Киев
Происхождение: с.В.Олександрівка
Дата рождения:13 Августа 1988
Скайп: ----------------------------
Сайт: offline
Следить за пользователемОлексій Кулак родился 13 Августа 1988 года. Он был рожден в городе с.В.Олександрівка. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Киев, Украина. Олексій исповедует ультраконсервативные взгляды. На вопрос о религии он указал: "Православ'я". Олексійотносится к алкоголю компромисно.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Олексій о себе:
Народився в сім'ї селянина-кріпака в с.В.Олександрівка на Київщині. Грамоти навчився у дяка. У 14 років узятий "козачком" до двору поміщика П. Енгельгардта, з яким переїхав до Вільна, а потім до Києва. В 2003 р. відданий у науку до КМК№3.
У 2006 клопотами К. Брюллова, В. Жуковського, О. Венеціанова, М. Вієльгорського, Є. Гребінки, І. Сошенка та інших Олексія Миколайовича було викуплено з кріпацтва. Цього ж року його прийнято до НМУ ім..О.О.Богомольця. У травні 2012 р. закінчив НМУ з відзнакою.Протягом навчання активно займався громадською та науковою роботою, був членом Студентського наукового товариства ім. О.А. Киселя. За вагомий внесок у роботу та життя НМУ, як один з найкращих студентів університету, занесений до Книги Пошани НМУ імені О.О. Богомольця. 
В серпні 2012року вступає на посаду лікаря-інтерна з хірургії в КМКЛ№3, де зараз і навчаеться.
Ім'я Олексія Миколайовича відоме в усьому світі: у багатьох країнах йому встановлено пам'ятники, його ім'ям в Україні названо навчальні заклади, театри, площі, вулиці, міста. Національна опера України, Київський національний університет, центральний бульвар міста Києва носять ім'я видатного сина українського народу — Олексія Миколайовича.