Anastasia Chorna

Досье Anastasia Chorna
Адрес: Россия, Волжск
Происхождение: Волжск
Дата рождения:14 Июля
Сайт: offline
Следить за пользователемAnastasia Chorna родилась 14 Июля, но мы не знаем какого года. Она была рождена в городе Волжск. Также, мы выяснили, что сейчас она проживает в городе Волжск, Россия. Anastasia придерживается умеренных политических взглядов. На вопрос о религии она указала: "християнка".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Anastasia о себе:
Це ім'я - означає "повернення до життя".
Настенька (зменшувальне ім'я від Анастасії) - найпоширеніше ім'я героїнь російських казок. Дівчинці з таким ім'ям на роду написано бути найкрасивішою, найрозумнішою, найніжнішою. Вона загальна улюбленка і ніколи не обдурить хороших очікувань. Анастасія зростає мрійливою, у неї добре розвинена уява. 0на беззахисна перед злими і хитрими людьми, її можна обдурити і образити, тому Настеньке необхідні захист і підтримка. Батькам треба докласти певні зусилля, щоб Настя з раннього дитинства привчалася прибирати за собою іграшки, складати книги, допомагати старшим в роботах по будинку. Вихована в дитинстві працьовитість зберігається на все життя. Анастасія може стати хорошою артисткою, вихователем в дитячому саду, лікаркою. Її тонкий душевний устрій розташовує людей до довіри, допомагає швидко встановлювати відверті стосунки.
Я дуже люблю: займатися спортом(баскетбол), слухати музику, інколи я пишу вірші, люблю фотографуватися. Вивчаю компютер. 
Невелика за розмірами тіла. Дуже не люблю людей які кажуть неправду. Люблю бути в компанії веселих, добрих та чуйних людей!!
Хочу познайомитися з багатьма хорошими людьми! Чекаю на ваші повідомлення! ПИШІТЬ!!