Вільний Живий

Досье Вільний Живий


https://www.facebook.com/profile.php?id=100000027849863

Адрес: Украина, Дрогобыч
Происхождение: Дрогобич シ
Дата рождения:18 Января 1988
Скайп: zelenyatko
Сайт: offline
Следить за пользователемВільний Живий родился 18 Января 1988 года. Он был рожден в городе Дрогобич シ. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Дрогобыч, Украина. Вільний придерживается умеренных политических взглядов. В своих религиозных взглядах он указал: "Вірю що Є!".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Вільний о себе:
Щастя:)))

Щастя - це коли сторінки книги душі замість чорного кольору наповнюються різнокольоровими бульбашками. А варіатива кольорів не має жодної закономірності.
Щастя - це коли тебе питають "Чому ти щасливий?", а ти у відповідь знизуєш плечима. Бо радіти абсолютно нема чому. І проблеми плавно переходять з однієї в іншу. Як то кажуть, чорна полоса затягнулась.А тобі від цього чомусь радісно.
Щастя - це коли ти дивишся на світ очима божевільного маньяка, а світ не намагається тебе запроторити в психіатричну лікарню.
Щастя - це коли в тебе горять очі і серце, але це помічаєш і знаєш тільки ти. І ця пожежа не здатна заподіяти комусь шкоди.
Щастя - це коли ти в 15-тиградусний мороз радієш сніжинкам, що ніжно приземляються на твої губи.
Щастя - це така хімічна субстанція, яка наповнює життя сенсом і кольором. Це така клейка штука, яка зліплює докупи найщасливіші моменти твогожиття і ті моменти коли просто не хотілось і не було змісту жити. І пропустивши через них електричний струм, перетворює їх на велику, блискучу, яскраву бульбашку.
Щастя - це коли все навколо потопає в темряві і болоті, а всередині тебе горить маленький каганець, який іноді розгоряється до полум"я і освічує тобі дорогу.
Щастя - це найкращий подарунок, після життя.
Жити - це щастя, а щастя - це бути живим