Петр Окнов

Досье Петр Окнов


Вікна та двері високої якості,ціни вас приємно здивують,за детальнішою інформацією звертатися за номером (097)788 39 28

Адрес: Украина, Винница
Происхождение: Винница
Дата рождения:30 Мая
Сайт: offline
Следить за пользователемПетр Окнов родился 30 Мая, но мы не знаем какого года. Он был рожден в городе Винница. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Винница, Украина.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Петр о себе:
Пластикові вікна від «НікоВін» у Вінниці та Вінніцькій області 

Напевно, всі вже встигли помітити, що останнім часом вікна ПВХ активно витісняють старі дерев'яні конструкції. Практично всі, хто зараз робить ремонт у своєму будинку, по перше приймають рішення замінити нові металопластикові вікна.
Вони виготовляються з ПВХ - матеріалу, унікальні характеристики якого роблять його ідеальним варіантом для сучасного будинку. Які ж переваги забезпечує вікнам полівінілхлорид?
• Він екологічний та гігієнічний (крім того, що ПВХ абсолютно нешкідливий для здоров'я, він заважає розповсюдженню мікроорганізмів та утворенню цвілі).
• Міцний та надійний (пожежо- та морозостійкий, протиударний, не схильний до корозії, не деформується під впливом погодних умов).
• Довговічний (якісні ПВХ вікна здатні зберігати свій початковий зовнішній вигляд не один десяток років).
• Економічний (легкість виробництва та транспортування також важлива для ПВХ, як для матеріалу).
Завдяки цьому ПВХ-євровікна забезпечують всі необхідні функції для дому - захищають його під час холоду, перешкоджають проникненню всередину приміщення пилу, бруду та шуму з вулиці. Оптимальні ціни роблять металопластикові вікна абсолютно доступними.

Ми виробляємо вікна для житлових та нежитлових приміщень, включаючи офіси, магазини, склади, готелі, та безліч інших установ різного призначення. Залежно від ваших потреб, ви можете замовити глухі вікна та вікна зі стулками, білі або кольорові вікна, двохкамерний або трикамерний склопакет, а також додаткові функції енергозбереження, захист від злому та інші можливості, які можуть бути корисними.
Якщо вам потрібні надійні євровікна, які збережуть ідеальний зовнішній вигляд на весь період гарантії та якщо ви шукаєте гарні ціни без втрати якості продукту, якщо вас цікавить високий професійний рівень виготовлення вікон та монтажу конструкції – ми надамо вам все це з радістю!

За детальнішою інформацією звертатися за номером   (097)788 39 28