Юля Евдокименко

Досье Юля Евдокименко


Фотограф Вінниця. Замовлення фотосессії по номеру 0685604408😉 Контакт не завжди активний . http://yuliaevdokimenko.com

Адрес: Украина, Винница
Происхождение: Винница
Дата рождения:10 Января 1992
Сайт: offline
Следить за пользователемЮля Евдокименко родилась 10 Января 1992 года. Она была рождена в городе Винница. Также, мы выяснили, что сейчас она проживает в городе Винница, Украина.


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Юля о себе:
Всім привіт))
Якщо ви в пошуках сімейного фотографа, щоб якнайкраще зберегти пам'ять про найцінніші моменти вашого життя - пишіть)) будемо зберігати вашу історію разом .
 Мене звуть Юля Евдокименко. Я сімейний фотограф з чудового міста Вінниця. Професійно займаюся фотографією 2 роки, постійно навчаючись, щоб удосконалювати свої знання в фотозйомкі і обробці, та і іще багато інших ньюансів які потрібно знати фотографу)) 
Дуже відповідально відношусь до своєї роботи, яка є найкращою роботою в світі.
 Обожнюю ловити справжні дитячі емоції, усмішки, щастя... передавати всю красу вагітної матусі..., в захваті від сімейних зйомок, де панує сімейний затишок і тепло.... 
І іще одне моє захоплення це індивідуальна фотосесія красунь-дівчат: гарні портрети, стильні образи - це все до мене. Поможу вам підібрати підходящу фотостудію і гарного візажиста. 
Індивідуальна зйомка, сімейна фотосесія, фотосесія  вагітності і діток, зйомка хрещення і весільна фотосесія. 
 Вітдаю перевагу живим, емоційним кадрам))
 
 Всі альбоми з фотографіями можете подивитися в моїй робочій групі https://m.vk.com/yuliaevdokimenko1  Якщо у вас є питання по фотосессіях пишіть в особисті повідомлення)))  І звичайно чекаю ваших відгуків по силочкі https://m.vk.com/topic-93690679_32290740