Coda Fanclub

Досье Coda Fanclub
Адрес: Украина, Львов
Происхождение: Lviv
Сайт: offline
Следить за пользователемНам не известно когда родился Coda Fanclub. Он был рожден в городе Lviv. Также, мы выяснили, что сейчас он проживает в городе Львов, Украина. На вопрос о религии он указал: "IN GOD WE TRUST".


Скрытые друзья пользователя:


Скрытые друзья еще не проверялись.

Найти скрытых друзей


Вот, что рассказывает Coda о себе:
Стиль : New Wave Melodic

Команда існує уже не перший рік,протягом цього часу було здійснено багато експериментів із зіучанням.Група була заснована Ромою Ліщинським та Сашою Шелестом. Спочатку банда починала з класичного heard'n'heavy. Програвши у такому стилі рік, в групі почалися розбіжності у поглядах музикантів. Спочатку пішов вокаліст (Юрій Рокецький), а слідом за ним і басист (Армен Оганессян). Група припинила своє існуваня, а гітарист (Рома) та драммер (Саша) часто з'являлись у ролі сесійних музикантів в інших проектах. Але погравши у «чужих» бандах, з'явилася ідея відродити проект. Рома окрім гітари опанував ще й вокал,а говим басистом став Фелікс Давиденко (екс-Terra Domini).Конкретний напрямок у якому банда почала працювати було знайдено недавно. Зараз команда займається студійною роботою, та має стабільний концертний графік.
Влітку цього року сталися деякі зміни у складі групи.Група поповнилась двома бек вокалістками - Віолою та Христею, а також клавішником - Вадіком.

CODA це :
Сєрий - бас
Рома Ліщинський - гітара,вокал
( http://vkontakte.ru/id12723453 )
Саша Шелест - барабани   
( http://vkontakte.ru/id6921487?41590)
Вадік Кузнєцов - клавішні
( http://vkontakte.ru/id6395234 )
Нгуєн Віола - бек-вокал
( http://vkontakte.ru/id8644254 )